Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Вікторія (Львов) на тур
Поездка: 28 апреля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Шесть столиц. Янтарные дороги Балтии и Скандинавии! Рига, Таллинн, Стокгольм, Осло, Копенгаген + Берлин! Выезд из Киева!

Вітаю! Я також була в турі «Шість столиць….» на травневі вихідні. Не могла залишитись байдужою до прочитаного вище… Хотіла б додати і свій комент з даного приводу і взагалі про сам тур. Тур і справді був екстрімальним. Я вважаю, що супроводжуючій групи – Наталі Стояновій, можна було тільки поспівчувати. Їй «дуже круто пощастило» з групою. Я це зрозуміла одразу при виїзді зі Львова. Це неодноразово підмітили деякі учасники даного туру, так - група справді була дуже важка і напряжна, мало хто між собою знайшов спільну мову, як це буває часто. Були особи, які всю дорогу нили, бубніли, нагнітали атмосферу, вічно когось звинувачували, вічно скаржилися, то на спеку то на холод, то на швидкість з якою ми рухалися, їх не влаштовувало ніщо, ні водії, ні Наталя, ні інші туристи… ((Всі давно звикли до того, що в кожному турі є хтось, хто нічим не вдоволений і намагається всім зіпсувати настрій, але тут був повний підбір таких ((. Їхати й без того ниття було досить важко, адже довелося провести в автобусі практично дві ночі. Зауважу, що автобус був не зовсім комфортний і не зовсім для нічних переїздів. В першу ніч лилася вода з кондиціонера прямо людям на голови.

Приїзд в Ригу був в 6 год. ранку замість 2 ночі. Отож перша і остання ніч були дуже при дуже важкі. Та впринципі я була готова до чогось подібного. Відразу можна було зрозуміти, ще при виборі туру, що буде спішка, запізнення і невстигання. Вартувало б тільки уважно прочитати програму туру і прикинути хоч трошки кілометраж і час відведений на переїзди. Чудес не буває))))) Тому я налаштована була на таке і це мене не особливо пригнічувало. Так я розумію що тур не легкий, що накладок було немало, але ж не треба від цього шукати кругом і всюди один негатив, цим самим псуючи настрій іншим. Я розумію, що людина, яка невдоволена всім і вся шукає крайнього у всіх своїх проблемах. І повірте мені, крайньою тут повинна бути точно не Наталя. Чомусь мені здається, що не вона писала програму туру і не вона підбирала маршрут, а тим більше вже не вона підбирала автобус. Дуже мила, приємна і хороша людина, яка старалася виправити безнадійну ситуацію. Це несправедливо. Я вважаю, що вона не заслуговує на такі образи і звинувачення.

Сам тур дуже насичений, цікавий і пізнавальний. Адже випала нагода за такий короткий проміжок часу, а саме 7 днів, відвідати і помилуватися стількома країнами. Все би було дуже кльово, якби не прорахунок в часі на переїзди. Мабуть було б доречно вказати в програмі, що тур з нічними переїздами. Думаю, що часу відведеного на переїзд з України в Латвію в перший день і на переїзд з Польщі в Україну в останній день, враховуючи екскурсію по Варшаві й так було б не достатньо, не беручи до уваги і такі непередбачувані обставини як проходження кордонів і переїзди територією Польщі, по якій практично усюди йде ремонт доріг. Всі з самого початку при виїзді зі Львова були попереджені Наталею про те, що дорога буде нелегка, відстань дуже велика, автобанів практично не буде, звідси і обмеження в швидкостях, незначна кількість туалетів, а також інших зручностей. Програма туру складена точно не грамотно. А ще зіграв роль той факт, що по всьому шляху було дуже мало місць для того щоб справити потреби (якщо і були, то одна максимум дві кабінки), не кажучи вже про те щоб поїсти. Зупинки займали замість запланованих 15 хв. всіх 40, а той 50 хв. Група ж була не маленька – 40 чол. Одним словом накал емоцій тут зрозумілий.

Не хотілося б вдаватися в подробиці, але прочитавши інші коментарі не можу втриматися. Люди не треба перебільшувати!! Приїзд у Львів зрозуміло був з запізненням, ніхто цього й не приховував, але точно не в 5 год. а в 4. (якщо вже так детально) квитки були переброньовані по можливості, для тих у кого потяг переносився на слідуючий день був заброньований готель, сподіваюся за кошти тур фірми. Я особисто чула перед приїздом на вокзал з вуст Наталі в мікрофон прозвучала інформація (хоча вона мене і не дуже інтересувала, я зі Львова) про те, що всі хто не встиг на потяг отримають з її рук квиток, натомість віддавши свій протермінований. Бачила на власні очі, що багато хто так і зробив. Часу було ще дуже аж придостатньо до слідуючого потягу (приблизно година). І я впевнена, що якби дехто проявив трошки стриманості, терплячості і чемності так само як і інші отримали б свої квитки без нервів і втрат.

Отож, дякую, не зважаючи на ці всі дрібниці, які я, приблизно, описала вище, тур видався дуже крутий!! Дякую Аккорду за цікаву подорож, великий ріспект Наталі за терпіння, водіям велике спасибі за те, що не зважаючи на всілякі курйози в дорозі, доставили нас до пункту призначення.

І на майбутнє Аккорду, рекомендую все ж таки переглянути програму туру в частині відповідності відстаней і часу.

Реклама
Отзывы о других турах