Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур ksеnja (Харьков) на тур
еще
6
фото
Поездка: 09 мая 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья

Рейсу ЦИГАНОМАНІЯ - Будьмо! Гей, гей, гей!

Ви бачили білі озерця тонкого нарцисового аромату? Як чаклують над маленькими сонячками сиру на Селиській сироварні? Смакувала вам домашня хлібина від Діда Медовика чи вечеря у опришків? Вас намагалися понадкусювати кумедні страуси? Давив своєю величчю замок Паланок або вабила своєю кришталевою прозорістю синевірська безодня? Не відчували себе хоробрим рицарем (романтичною принцесою), охороняючим (замкненою в) сторожеву вежу - готель Кам`янка - на верхівці перевалу, з вікон якого видно ворога (казкового принця) за багато кілометрів в усі боки? То ви не їздили з нами!!!

Отже, беріть з собою майку, шорти, теплий светр та куртку, що не промокає - бо Карпати не знають напівтонів, як і люди, що тут живуть: гостинні, привітні, щедрі душевною теплотою або «…прив`язали Галю до сосни косами…» (але останнє тільки в піснях та анекдотах від керівника групи)! А щоб з озера Синевір на вас не подивився злий Єнот або зла Мавпа - беріть з собою широчезну посмішку, купу гарного настрою, та зовсім трішки витривалості! Може тоді і вам, окрім побаченого і почутого, поталанить, як нам, знайти нових друзів (кременЧучцю та кременьЧучкє велике Слава Україні!).

А вже фірма Аккорд - тур потурбується, спланувавши ваш відпочинок найкращим чином (тричі перевірено особисто!). Чудовий водій, як наш пан Андрій, довезе вас обережно і вчасно – його залізний кінь дарував нам приємну прохолоду у травневу спеку і зігрівав у ту ж таки травневу заметіль!

А скромний гід, як наш пан СЕРГІЙ, обережно вкладе в ваші голови купу інформаціі та всіляких цікавинок, не травмувавши мозок! І повезете ви по своїх домівках часточку його серця, палаючого любов`ю до Карпат, а в душі лунатимуть неймовірні мелодії горян! Ваша душа не вміє співати? Нічого, калганівка вам допоможе! Не знаєте що це?! То приїздіть!!!

Реклама
Отзывы о других турах