Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур tasha (Львов) на тур
Поездка: 29 апреля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Миллион улыбок...или 4 дня в Амстердаме!

Їздили в тур «В моде яркая Голландия» з 29 квітня. Хоч поділитися враженнями від побаченого та організації туру.

Тур надзвичайно пізнавальний та цікавий. Можливість побачити зовсім іншу культуру, архітектуру за такий короткий час. Люба подорож, це перш за все, очікування позитивних емоцій, можливість відірватися від буденних справ і хоч ненадовго переміститися в інший вимір.

До цього ми двійчи подорожували з «Аккордом». Я стараюсь вибирати тури, де в одному місці є кілька ночівель, щоб можна було самостійно погуляти і відчути місто. Так ми іздили минулої весни в Будапешт, а восени у Краків та Прагу. Можливість провести 3 ночі в Амстердамі була вирішальною при виборі цього туру.

Отже, ще до Нового року, в грудні ми забронювали місця. Метою моєї поїздки був парк тюльпанів «Койкенхоф». Плюс, до цього часу ми ще ні разу не були в Німеччині. Вибір зроблено.

В середині березня подали документи на візи і стали чекати. Ситуація класична. Про наявність віз нас повідомили 26 квітня. Можна вважати що нам повезло, але я щиро співчуваю всім кому потрібно було добиратися до Львова, оскільки в нашій групі було багато людей які про відкриття візи довідались уже приїхавши до Львова. І, як нам стало відомо, візи відкрили не усім. Деяких туристів запрошували в консульство на особисту подачу документів, а комусь поставили відмову і в результаті жінка отримала візу, а чоловік (у якого в паспорті та сама к-ть шенгенів) візу не отримав.

Але це ремарка в сторону. У визначений час ми вирушили з вокзалу у Львові практично без запізнення.

1 день.

Транзитний переїзд. Без коментарів. Хто їздив – знає. Не легко, але терпимо. Кордон – 2.5 години. Нормально. Польський готель так собі. Транзитний в промисловому р-ні біля вокзалу. Сніданок дуже скромний, але з голоду не помреш. Встигли прогулятися ввечері до центру містечка Легніце. Маленьке, акуратне містечко. Гарний костел.

2 день.

Дрезден. Мені дуже сподобалось місто. Екскурсовод Ірина. Все ок. Група поїхала в «Саксонську Швейцарію». Відгуки гарні, але заявленої фортеці не було. Ми погуляли по місту, спробували німецьке пиво, купили продукти. Переїзд в Транзитний готель в Бад-Ессен. Рекреаційна зона. Готель дуже гарний.

3 день.

Зранку встигли скористатися басейном, чудово поснідали, і почекавши водіїв (не більше ніж 30 хв.) вирушили до Амстердаму. Оглядова екскурсія. Місто після святкування Дня королеви. Перше враження - просто жахливе. У нас у Львові на ранок, після святкування дня міста, теж не стирильно, але такого я не очікувала. Гори сміття. Треба уважно дивитися під ноги, бо скрізь биті пляшки, сміття, та струмки з чоловічих туалетів. Гід Ігор. Мене не захопив, бо вирішував по телефону свої питання, весь час нарікав на кризу. Можливо, якби не загальний стан центру міста все не було б так погано. Кораблик. Я пошкодувала, що взяла цей факультатив. Заплатити 30 евро, покататися 45 хв. З бутилкою 0.25 л. вина або пива, можна в половину дешевше самостійно. Кораблики плавають весь час. Особливої ролі гіда в цьому факультативі не було. Дивишся по сторонах і все. Але припускаю, що так відбувається не завжди. Можливо нам так не пощастило, бо на День народження королеви завжди приїздить багато туристів і гіди перевантажені і починають «халтурити». В 21.00 зустрічаємось біля готелю "Вікторія» і вирушаємо до готелю. Жили ми в передмісті Амстелвін. 21 км від міста по автобану. Готель 4 зірки. Готель нормальний, але явно не 4*. Це байка, бо ми приїхали не в готелі сидіти.

4 день.

Початково планували не брати Заанс і Волендам, а поїхати «по жемчужинам». Але під враженням від побаченого в попередній день, повертатися до Амстердаму не дуже і хотілось, тому поїхали на факультативи. Гід Наташа просто розумничка. Вона розповіла нам дуже багато про країну, про особливості життя голландців, багато історичних цікавих фактів. Коротше кажучи, вона змогла витягнути ситуацію першого дня.

Тепер про самі екскурсії. На мою думку, проводити 2 таких факультативи в один день, це луплення грошей з туристів. Додайте ще один день людям, які подалали таку дорогу та дозвольте отримати задоволення. В Заанс Схансі в режимі бігом показали де і як роблять кломпи 15 хв, (чекали близько 30 хв., від групи не відійдеш бо одного нікуди не пустять і невідомо коли група збирається), потім 5=7 хв в сироварні, з виходом в магазин де можна придбати сир. Інформації про те, що у Волендамі і сувеніри і сир дешевше не було. Потім 20 хв. вільного часу.

Волендам. Пробіжка селищем 20 хв. Вільний час 1 година 10 хв.! Шикарно. Смачний оселедець та вугор. Бігом.

Повертаємось в Амстердам, висаджуємо туристів які не їдуть на 2 факультатив і на Гаагу. Парк «Мадуродам». На парк нам дали 45 хв. В парку екскурсовода немає, і він там і не потрібен. Але! Люди платять по 14 евро і ходять, а ми бігали як шалені. І знову ДУЖЕ багато людей з дітьми, оскільки це дні шкільних канікул у Европі. Парк супер. По часу – мало. Гаага в режимі коротких перебіжок. З Автобусу виходили 2 рази. Біля суду і перейшли через парк приміщення парламенту.

Делфт. Мені сподобався надзвичайно, але ми приїхали туди, коли все було вже зачинене. Знаменитий делфтський фарфор залишився в теорії. 30 хв. вільного часу на каву та туалет. Поїсти без варіантів, бо це невелике містечко, кафе які були відчинені тільки за попереднім замовленням. Кава добра.

Ротердам. Цікаво. Дуже сучасно. Екскурсія по сценарію в автобусі «подивіться наліво – подивіться направо». Сфотографувалися біля моста Лебедя та біля кубічних будиночків. Все. Назад до Амстердаму.

Куди ж ми так поспішали, поцікавитесь? Напевно було запланована вечірня розвага? Зовсім ні. Просто час екскурсовода оплачений до 19.00. Гід повинна повернутися додому, а що повинні робити туристи о 20.00 в готелі це нікого не обходить. Люди заплатили за факультатив і на мою думку, заслуговують на те, щоб екскурсовод підлаштовувався під них.

Очевидно, розуміючи наростаюче обурення групи, нам зробили послугу і на 15!!! хв зупинили біля продуктового супермаркету. Магазини в Голландії закривають дуже швидко в 18-19.00, крім четверга, коли магазини працюють до 20, деякі до 22 години.

На наступний день запланований факультатив до Брюсселю. Ми з самого початку планували присвятити цей день Амстрердаму, тому інформація по дорозі до готелю про те що факультатив під питанням нас не засмутила, але…

В нашій групі були туристи які початково збирались в інший тур, де основним містом був Брюссель. Їх приєднали до цього туру, оскільки щось не склалось з їхнім. Уявляєте обурення цих туристів, яких запевняли, що Брюссель вони відвідають, а тут таке? Ситуація накалялась ще і через те що причиною для зриву факультативу, наш супроводжуючий назвав відсутність гіда по Бельгії. Цікаво, що про це було відомо ще 2 дні назад. На такій ноті всі розійшлись по номерам обурюватися щодо організації туру і чекати чи знайдеться до ранку гід.

5 день.

Після дуже не простих дебатів між туристами, група бажаючих вирушила до Бельгії. Гіда шукали по дорозі, через одну з туристів, яка працює в тур фірмі та задіяла свої знайомства з метою урятувати ситуацію. Во істину, порятунок потопаючих…

Зауважу, що згідно програми «Вільний день у Амстердамі». В Бельгію поїхала менша половина групи, але до Амстердаму, тих хто залишився, не завезли. Від готелю ходить автобус. Квиток 4 евро в одну сторону. Час приблизно 35-40 хв. І на тому дякувати, бо маршрут автобуса по жилим кварталам і можна подивитися місто.

Ми чудово провели день в Амстердамі. Сміття прибрали, це було видно ще напередодні і ми не впізнали ті вулиці і канали, які бачили в перший день. Відвідали Ван Гога, сходили в Вондельпарк, погодували лебедів, купили цибулинки на квітковому базарі (раджу бо найдешевші, і гарна ціна на сувеніри), продегустувавши сир, обстежили кофе-шопи (траву не пробували – не перло, але сама атмосфера дуже цікаво), пройшлись по відомому кварталу (не вразив, сходити цікаво, але емоції скоріше негативні, ніж фантазійні, можливо після повноцінного кофе шопа було б інакше) і в 21.00 зустрілися з нашими одногрупниками біля «Вікторії», щоб разом повертатися в готель.

Гарний день, бо дав відчути ритм і дух цього надзвичайного, оригінального міста, де живуть при відкритих вікнах, де пересування велосипедом стиль життя, де поєднуються такі речі, які поєднати неможливо в принципі. Втомлені, але задоволені повернулись в готель. Туристи які були в Бельгії в думках сильно різнились, тому не коментую. Гіда знайшли, так що безнадійних ситуацій не буває.

6 день.

Вранці, почекавши 20 хв водіїв, і витративши близько години щоб повернутися в Амстердам за гідом ідемо до мети моєї подорожі парк «Койкенхоф». Для чого потрібен був гід абсолютно не зрозуміло. По дорозі до парку, він розповів нам скільки цибулин кожного року висаджують, яка площа парку та що цього року в парку тема Польщі. Все. По парку ми гуляли самостійно і гід там не потрібен, а цю інформацію цілком міг озвучити супроводжуючий. Про нього потім, бо це окрема тема. В парку нам пробували дати 2 години і тільки після не зовсім коректного обурення частини туристів нам дозволили провести а парку 3!!! години. Це була справжня перемога! Ті, хто бував у "Койкенхофі" погодяться зі мною, що для такого парку 3 години це дуже мало.

Частина людей скаржилась що холодно, але це автобусний тур і догодити всім дуже важко. Дивує, що вирушаючи у таку далеку мандрівку, деякі туристи не поцікавились погодою в тих містах куди їдуть і поїхали абсолютно не готові до + 8-10 які нас застали в Голландії. Босоніжки та футболки для такої погоди це не одяг, але інтернет зараз є у всіх, а гісметео ще за місяць попереджала, що буде холодно.

Парк це диво, яке потрібно бачити. Окрім тюльпанів, вражаючі колекції орхідей та інших квітів у павільйонах. Не буду це описувати, бо слова безсилі. Що вразило окрім квітів та ландшафтів. Ставлення до людей з особливими потребами. Скрізь зроблені доріжки, пристосовані кафе та туалети, і стало сумно, що у нас літні люди, а також ті, хто не може самостійно пересуватися приречені сидіти вдома… Сумно.

Переїзд в Утрехт. Дуже гарне місто. Гід дуже своєрідний, але за кілька днів в Голландії звикаєш і сприймаєш нормально. Знову пробіглись і нам дали 50 хв на вільний час. Вся екскурсія + вільний час приблизно до 2 годин. При посадці в автобус виявилось, що в замок Де Хаар ми не ідемо. Супроводжуючий сказав, що дивитись там немає на що, і після 16.00 замок закритий. Цікаво, а при складанні програми про це відомо не було? Ми не могли попасти в цей замок до 16.00 ні за яких обставин. Справедливості ради, зауважу, що супроводжуючий поставив на голосування!!! в автобусі поїздку на оплачену нами в програмі туру екскурсію. БРАВО! Кидалово, но як гарно! Туристи розділились в думках. Виявляється люди які замерзли можуть змінити програму. Ладно, проїхали.

Транзитний готель в Ганновері. Хороший готель, дуже різноманітний та смачний сніданок. Німці молодці. Единий мінус до готелю немає заїзду автобусом і чемодани прийшлось волокти ого-го…

7 день.

Почали з того, що двое туристів виявили пропажу сумочки з українськими паспортами та грішми. Шукали хвилин 40. Закордонні паспорти були при людях, згадати де могли забути (може ще в Голландії) не змогли і ми вирушили в Хамельн.

Від міста враження дуже хороші. Гід Аня дуже гарно перенесла в середньовіччя. Ми потрапили в місто ранком в суботу, все було ще закрито і людей було мало. Дуже сподобалось. Нам дали 1.5 години вільного часу. Встигли поїсти, закупити продукти і погуляти. Місто маленьке, але колоритне. Переїзд в транзитний готель Польші. В інформаційному листі переплутали місто!!! І ми по-ночах блукали вузькими вуличками польських сіл, бо з точки зору карти Гугла кілька сантиметрів в сторону не помилка, а після 8-9 годин в автобусі картинка інакша.

Транзитний готель найгірший з усіх в турі. До найближчого магазину або кафе 15 км. Ресторан не працює. Спасіння потопаючих…

8 день.

Сніданок ніякий, брудно, зі столів не прибирають, булочки розхапали і їсти було нічого. Сосиски не описати. Собаки точно б не їли. Скоро ми будемо вдома.

Кордон. Окрема тема. Не буду розвивати, бо це не зона контролю «Аккорду». Ну не люблять нас вдома. Істина.

До Львова приїхали згідно розкладу. Ми вже дома, а багатьом ще добиратися. Подорож це завжди нові враження, знайомства і хочу подякувати нашим попутчикам за спільно прожитий тиждень.

Тепер для працівників «Аккорду».

Подорожуючи з Вами не перший раз, не вірила відгукам на туристичних сайтах щодо організації поїздок. У попередні поїздки були дрібні моменти, але це автобусний тур, і без накладок тут не буває.

Цього разу все було дуже не в стилі.

Супроводжуючий. Олексій Криваль. Не можна відправляти з туристами людей які зовсім не вміють працювати з людьми! Роблю скидку на відсутність досвіду та молодість, але це просто жах. Люди в автобусі почали вибухати, що це не рейсовий автобус, повна відсутність будь-якої інформації щодо країн які ми проїздили, часу в дорозі та планів на день. Супроводжуючий погано володіє іноземною мовою і не здатен розуміти, що говорить йому адміністратор в готелі. Випускаючи людей на санітарну зупинку, не встановлює час повернення, а обмежується фразою «не большая остановка». «Не большая» це скільки? Будучи українкою, я б звичайно хотіла, щоб супроводжуючий володів українською мовою, але не суть. Так, як він говорив російською, це шкода цієї прекрасної мови!!! Підбір фільмів з матами та вульгарщиною, не реагування на те що в автобусі 2 дівчаток 12 років і багато жінок, і припинення цього неподобства тільки після 4!!! зауваження в грубій формі від когось з чоловіків. Я поважаю працю робітників тур фірми, розумію, що надання таких послуг, робота з людьми це дуже не легко, але таких проколів допускати не можна. Для Олексія побажання змінити роботу. Він не поганий юнак, але така робота не для нього. Організаційні здібності 0, контакт з людьми 0, дозволив собі в Амстердамі відвідати кофе шоп – відповідальності 0.

Водії та автобус. Автобус достатньо бачив на своєму життєвому шляху, але все було б гаразд якби не:

1. Погано працює система опалення. Самостійно включається і без зупинки автобусу відключити її не можна.

2. Під час дощу на голови деяких туристів потекла вода. Водії видали салфетки, щоб запхати в щілини. Клас. Краще б видавали парасолі.

3. Іхав один водій. Практично весь час. Шайби на тахографі міняли, а водії не мінялись. Водій, який був за кермом (Гарік) досвідчений, це незаперечно, але в такому режимі людина сильно втомлюється. Після обурення туристів щодо безпеки на 6!!! день дороги за кермо сів 2 водій (Гріша), який виявився власником автобуса, вів себе нахабно і кермує погано. Порушення правил дорожнього руху – норма! Чоловіки в автобусі обговорювали манеру їзди, а мене вперше за всі мої подорожі закачало від постійних розгонів та різких тормозінь. І не мене одну. Водії дороги не знали і затримували туристів через запізнення. В Німеччині автобус зупинила поліція. Водії брехали поліцейським, що ми тільки в Дрезден, бо економили на оплаті доріг. Добре, що це пройшло, бо інакше нас могли б затримати і питання виконання програми туру було б риторичним. Чи варто так ризикувати солідній фірмі?

4. Ну і відсутність в автобусі підставок для ніг, це така дрібниця про яку не варто згадувати.

Шановні туристи!!!! Вирушаючи в автобусний тур, будь-ласка, пам’ятайте, що крім вас в автобісі ще є люди!!! ДОТРИМУЙТЕСЬ ОСОБИСТОЇ ГІГІЕНИ! І тоді в наступних турах все буде просто чудово.

Ще раз, дякую всім хто долучився до нашої подорожі! Всі організаційні моменти забудуться, а бажання відвідати нові міста залишиться. Сподіваюсь, що співробітники Аккрду не видалять мій відгук на сайті і відреагують на проколи, бодай вибачаться за прикрі непорозуміння.

У разі не проходження цензури розміщу відгук на туристичних форумах! Удачі всім і нехай щастить!

Реклама
Отзывы о других турах