Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Юля @ Ко (КИЕВ) на тур
еще
3
фото
Поездка: 12 мая 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2012
Голосов 51 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Амстердам и Париж…  зажег и привлек…

Перш за все велика вдячність Аккорд-туру за шикарний обзорний європейський тиждень, наш рейс 961 зміг використати по-максимуму всі екскурсійні можливості. Це наша третя подорож з цією турфірмою і вкотре все на висоті.

Завдяки чоловічій трійці у складі керівника групи Олега Бегая та водіям Роману та Володимиру подорож була цікавою і безпечною. Дуже багато корисної інформації було отримано під час туру від Олега, тому хотілось би виділити рівень підготовки до подорожі, підбір фільмів, музичне оформлення і почуття гумору.

Вже кілька днів пройшли з моменту повернення з туру, а позитивні емоції зашкалюють і до сьогодні. Екскурсійна програма дуже насичена, і саме завдяки цьому вдається побачити Європу з різних ракурсів. Якщо про Німеччину в перші дні складається враження від побаченого в Берліні, то від побаченого у Бамберзі і від спілкування з місцевими жителями враження про країну стають ще більше яскравими і кольоровими. Якщо й виникатимуть сумніви їхати у Бамберг чи ні, то однозначно їхати, архітектура і краєвиди містечка вразять красою і неповторністю, захочеться відвідати його ще не раз.

Амстердам.. як завжди треба бути обережними з велосипедистами, місто не тільки каналів а й велосипедів) але щоб відчути себе по-справжньому у Нідерландах однозначно варто відвідати Волендам, там відчуваєш себе героєм реальної казки. А узбережжя Північного моря на пару з славнозвісним смачнючим оселедцем не залишать байдужими. А ще сувеніри і сир у Волендамі коштують дешевше, чим у Заансе Схансі.

Про парк Кейкенхоф хотілось би говорити, говорити і говорити. Для тих хто любить квіти, а особливо тюльпани, це просто рай) розмаїття кольорів, відтінків радує і дає відчути себе щасливою. Парк продуманий до дрібниць і на кожен квітковий смак знайдеться свій шанувальник, адже там також є оранжереї з ліліями, орхідеями, і навіть озеро з лебедями, тому візьміть з собою щось щоб їх погодувати, емоцій це теж додасть.

Париж... Якщо буде можливість то подивіться це місто у світлі вечірніх ліхтарів, нічне місто дуже красиве і дуже романтичне. Адже вдень та романтика якось трохи розбарвлюється величезною кількістю туристів. І все ж щоб по-справжньому оцінити місто одного дня замало, тому треба повертатись ще)

Головне в цьому турі не зважати на той факт, що є два нічні переїзди, хоч як би там не було, вони дуже легкими не будуть, але емоції від побачених міст перекривають ті мінуси сповна.

Тому зручне взуття на ноги, рюкзак на плечі, фотоапарат в руки і вперед отримувати колосальне задоволення від життя

Реклама
Отзывы о других турах