Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Гарем (КИЕВ) на тур
Поездка: 07 мая 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Париж, цветы... и Комплименты!Амстердам, Брюссель, Париж, Люксембург, Кельн

Повернулися з туру "Париж, цветы и комплименты"...

Ложечку дьогтю для початку: була затримка з видачею віз, а багатьом і відмова, що призвело до заміни автобусів на менш комфортні ну і т. і. Але на мандрівку і її враження це принципово не вплинуло.

Всі в захваті, а ми, група Київського регіону - особливо! Дякуємо компанії "Аккорд-тур" за продуману, насичену і захоплюючу програму подорожей, при переїздах показану програму у вигляді відеофільмів про визначні місця країни, в яку ми в`їзджали.

Акцентовано особлива подяка керівнику групи ОЛЕКСІЮ КАСПРУКУ, за історичну і краєзнавчу інформацію про цікаві місця кожної із шести країн, які ми відвідали. Прекрасні екскурсії, комфортна, дружелюбна атмосфера серед усіх мандрівників....

Сам Альоша дуже позитивний по собі молодий, ерудований чоловік з шаленим почуттям гумору. Завжди був поруч, нікого не залишаючи без уваги. Приклади: відмінне володіння ситуацією при переході кордонів, знання мов, уміння системно "розрулювати", навіть незначні ускладнення, тощо, згуртувало півсотні різних людей так, що ми мандрували як одна команда. Не без виключення, що був і гарем...

Дякуємо за кваліфіковану роботу і допомогу водіям пану Миколі та Віктору.

Зачаровані Голландією: вітряки, канали, кломпи, тюльпани, кекси... СМАКОТА - свіжеприготовлені оселедці у Волендамі, пиво - в Амстердамі, Делфті, Брюсселі, Кьольні, Ерфурті, Кракові. Пробували голландське і люксембурзьке вино і вино з винограду рейнських схилів.

Декілька разів кожний з нас був у Львові, начебто знаємо його, але після екскурсії по вечірньому місту, яку бездоганно, професійно і з любов'ю до свого краю, подарувала нам пані Галина, признаємося - всього Львова ми не бачили.

Готові їхати в слідуючий тур!!! Пропонуйте найкраще.

Особисто від себе, дякую за відправленні фото, красота неймовірна!

Сім'я Позняків, Товстига Ірина, Ушенко Світлана.

Реклама
Отзывы о других турах