Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
6
фото
Поездка: 19 мая 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Полька Саксонии:Краків, Берлін, Дрезден, Прага!!!

«Полька Саксонії» (Рейс № 966) - дуже чудовий тур. Ми вдячні туристичній компанії Аккорд-тур за найгарніший відпочинок у супроводі відповідального, чудового, чуйного керівника туру – Тараса Швець (він професіонал свої справи).

Аккорд-туру дякуємо за такий насичений та цікавий тур (всі заявлені факультативи були виконанні на вищому рівні). Ми вважаємо дуже великий внесок в організацію неймовірних факультативів вніс керівник туру Тарас Швець!!!! Особливо дякуємо, дякуємо Тарасу! Ви нам багато цікавого розповідали про Польщу та Німеччину та за поради!!!!! Особа подяка водіям рейсу № 966 (пунктуальні та організовані), їх професіоналізм та культура спілкування зробили цей відпочинок ще найкращим.

Усі заявлені готелі гарні, сніданки чудові з величезним асортименту продуктів, номера чисті, персонал дуже привітний.

Польща та Німеччина зачарували нас своєю красою.

Краків дуже цікавий і Вавельський замок, варто також з'їздити в Велічку, де знаходяться соляні шахти. Варто пройтися по вузьких вулицях Старого міста, обійти його величезну Ринкову площу, відвідати старовинні костели, побачити Королівський замок, помріяти над Віслою, відпочити на Плантах, поглянути на місто з висоти його курганів. І, звичайно, не можна не сказати про таку всесвітньої пам'ятки (занесеної ще в перший список світової спадщини ЮНЕСКО) як соляні копальні у Величці (всього пів години від центру міста). Це найбільші копальні в Європі, в яких діє соляної музей. Такого ви точно ніде більше не побачите. Всього один день, начебто небагато - але скільки вражень!

Провести відпочинок в Берліні - одне задоволення. Красива Німеччина навесні.

Перед Рейхстагом зеленіє велике поле, на якому любить повалятися молодь. Поруч, в 300-х метрах, знаходяться Брандербургскі ворота. Пергамон захопив своїм розміром, то не відвідати цей шедевр-нонсенс! Завдяки екскурсоводу Аллі – спогади незабутні!!!! Чудова, цікава, мила, щира! Абсолютно необхідно відвідати Європа-центр, нову національну галерею.

На багатьох Дрезден, Лейпциг, Потсдам справили дійсно велике враження!

Стільки цікавих місць усіх не перелічити...... кожен турист знайде для себе нове відкриття Німеччини!

І завершенням чудового туру був Львів! ВІН - незабутній! Полюбили Львів за його тепло і життєдайний дух кави та ванілі, цукерок. Гарне місто, приголомшлива архітектура, сплетіння культур!

Відпочинок СУПЕР, СУПЕР, СУПЕР, молодці! Щіро ДЯКУЄМО!!!!

Як найбільше ВАМ таких гарних працівників!!!

Ми вже плануємо з ВАМИ у новий тур в вересні цього року!!! Сподіваємося він здійснить та буде таким же не забутнім, цікавим, неповторним.

Ми будемо продовжувати пізнавати з ВАМИ Європою!!!!!

Оля та Ганна - Харків

Другие отзывы оли

Календарь 08.09.2012 - отзыв на тур Танцуя вместе…Бавария и Чехия
Голосов 1
Реклама
Отзывы о других турах