Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 16 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Австрия – мечта моя

Всім доброго дня. Вже не вперше їзжу з Аккордом до Європи і завжди тури вдаються на ура (якщо не брати до уваги деяких дрібниць, які не залежать від компанії). Тепер коротко про сам тур, а то із звичайних слів вдячності туристам, котрі зберуться в даний тур, толку мало.

Тур розрахований на тих людей, кому ближче якість, ніж кількість (маю на увазі кількість країн). За тиждень в Австрії можна більш-менш познайомитись з історією/архітектурою міст, влаштувати шопінг, посидіти в кафе/ресторані, непоспішаючи прогулятись містом або самостійно поїхати в ті місця, які не зачіпляє тур. Тур точно не галопом по Європах і досить спокійний і нешвидкий. Головне не брати абсолютно всі факультативні екскурсії. До того ж деякі місця, які пропонуються факультативно, можна відвідати самостійно за менші гроші.

Керівник групи Андрій Гавришкевич на 100% виконував всі свої функції, знаходив з кожним спільну мову, вирішував питання, якщо такі виникали у когось. Автобус Неоплан з чешськими номерами, тому можна було їхати і з швидкістю, більшою, ніж для автобусів не з ЄС, і мобільні прикордонні служби не зупиняли. Водії також були хороші, знали дорогу, вміло вирулювали в місті, нормально спілкувались з туристами/жартували, тримали автобус в чистоті. Група у нас була невелика, всього 20 чи 22 туриста на здоровий автобус. І тут були свої + і -. З одного боку було багато місця в автобусі, а з іншого не на всі екскурсії назбиралась група як у випадку з Інсбруком. Але то мобуть і на краще, тому що було більше часу побачити Зальцбург.

Було 2 нічних переїзди: зі Львова до Відня в перший день і з Граца до Львова в останній. Не засікав час на годиннику, але кордон туди і назад на обох митницях пройшли порівняно швидко (правда туди трошки довше).

Готелі досить непогані, зі своїми нюансами, але за такі гроші все на пристойному рівні. В Граці готель 4 зірки. У Відні готель в 7-10 хв. їзди на трамваї від центра міста, в Зальцбурзі - в 20 хвилинах (зате під боком був великий супермаркет), в Граці - в 15 хвилинах спокійної ходьби пішки.

Про кожне місто розписувать не буду, в інтернеті інфи вистачає. Перед поїздкою рекомендую подивитись по Гугл Мепс де знаходяться готелі, як добиратись до потрібних вам місць. Щоб побачить місто для Відня потрібно днів 7, для Зальцбурга днів 5 (колись думав, що 1-2 днів вистачить з головою), для Граца дня 2-3 дні (хоча я може чогось не знаю). Тому обирайте з умом ті місця, які хочете побачить в цих містах. В Зальцбурзі рекомендую купити Зальцбергкард на 24/48/72 години. Вона включає в себе безкоштовний проїзд громадським транспортом і безкоштовний вхід у велику кількість музеїв, палаців, зоопарк. Виходить дуже вигідно по грошам і зручно. У відні купіть за 6,7 євро добовий проїзний і катайтесь без проблем всим громадським транспортом. Одноразова поїздка у всіх містах коштує приблизно однаково (2 євро + /-), але різна система. Про деталі узнаєту у керівника групи.

Важливо!!! В магазинах, готелях, кафе всі володіють англійською мовою, навіть багато звичайних мешканців. Тому, якщо вже подорожуюте, і до того ж не вперше, то мінімальне володіння англійською дуже не завадить. Всі магазини зачиняються в 7 годин вечора, а в неділю взагалі майже нічого не працює. Проте не заборонено пити пиво на вулиці, але я таких людей все рівно бачив досить мало.

Другие отзывы Oleksandr

Реклама
Отзывы о других турах