Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
6
фото
Поездка: 17 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Мечтая о нем: Амстердам, Брюссель, Париж, Прага и Берлин!

Всіх вітаю з тим, що ви вирішили розглянути можливість подорожі з компанією Акорд.

Дуже переймався щодо поїздки, але загалом залишився усім дуже задоволений.

Почну з характеристики того, що залежало від Компанії:

1. Керівник групи — Іра Кисіль — робила усе від неї залежне, щоб забезпечити комфорт групи і відповідність туру найкращим очікуванням. Мене її робота більш ніж задовольнила. При проходженні туру ніяких особливих запізнень чи затримок не виникало, санітарні зупинки були мінімально можливими, усе було вчасно. І в той же час не було ніяких нав’язувань і суттєвих обмежень, на всі запитання керівник групи відповідала дружелюбно, адекватно і спомічно. Одним словом, її роботою я задоволений на 100%. Згодилися багато які її поради, а ще — підбірка фільмів, які ми дивилися в дорозі була на висоті.

2. Водії. Професійно справились зі своєю задачею. Їхали ми швидко та зручно, поломок не виникало а ставлення водіїв було максимально лояльним. У Львів ми взагалі приїхали о 5ій годині, при тому що заявлений час приїзду — 9-11 година. Це порадувало.

3. Екскурсоводи. Усі екскурсоводи сподобались і перевершили мої очікування. Найбільше сподобався Герман у Дрездені. Дуже цікава, насичена екскурсія, яку можна слухати не відриваючись. Екскурсоводи у Брюселі і Празі сподобались найменше, хоча і вони були дуже цікавими (а жіночка з Брюселя зробила заїзд на Атоміум по дорозі в Гент, за що їй дуже вдячний). Але там екскурсії проводились дещо поспіхом і були дещо перенасиченими датами і деталями. Але в цілому ні з одної оглядової екскурсії не хотілося йти, що і є показником вдалого її проведення.

4. Готелі. Всі вони були дуже високого рівня. Проте холодильник був лише в Польщі по дорозі назад і в Брюселі (чи в Парижі.. не пам’ятаю, але там була ще й мікрохвильовка). Wi-fi був усюди, але декілька разів суперповільний, а 1 раз тільки на рецепції. Сніданок в Парижі був ніочьом. Їжі вкрай мало, персоналу замало на таку кількість груп, через що брудно. В інших готелях — все чудово.

5. Автобус. Тут вже не так райдужно. Автобус чистий, хороший, але китайський. Було б краще, якщо сидіння б відкидалися більше а кондиціонер працював не лише тоді, коли заведено двигун (що перетворювало проходження кордону в справжню лазню). Також автобусу б не завадив ще хоча б 1 екран телевізора по лівому ряду і столики на спинках крісел.

6. Додаткові екскурсії: З наявних екскурсій можу порадити Дрезден (а не Вроцлав. У Вроцлаві не був, але Дрезден сподобався дуже), Саксонську Швейцарію (дуже класні краєвиди), Гент (мабуть, краще ніж Брюсель. Готичне місто з чудовим пивом), мандрівку в глибинки Голандії (абсолютно не пожалкуєте). Ну і все. У всякі там мандрівки на човнах краще не їдьте — дуже хочеться то поїдете своїм ходом у вільний час, вийде в рази дешевше. Виключення хіба що мандрівка по Сені — якщо вам не шкода вільного часу в Парижі), вечірня екскурсія по Амстердаму — я влаштував її собі сам і не жалкую. Лувр — вам буде замало часу щоб побачити навіть найважливіші експонати, краще сходіть самі в музей д’Орсе (тут твори не класичного, а більш модерного мистецтва). Версаль, Діснейленд — чудові екскурсії, але часу щоб погуляти Парижем так мало... Краще візьміть карту, хоча б мінімальний запас французьких слів, а ще краще - путівник, і ВПЕРЕД!

В Празі всі додаткові екскурсії не раджу, у вас буде 9 годин в Празі, 2-2.5 з них — оглядова екскурсія. Краще погуляйте.

У вільний час рекомендую піти: В Парижі — Люксембурзькі сади, Монмартр, Маре (квартал такий), Єлисейські поля + Тріумфальна арка. В Празі — Градчани. В Амстердамі — Абраксас (Abraxas). Це кофішоп, єслі ви знаєтє о чом я. З Чеського пива спробуйте Велкопоповіцкі Козел Темний, з бельгійського — будь-яке. Все що зможете. І візьміть з собою. Воно прекрасне:)

Ось і все. На додаткові витрати (екскурсія + інше) я віддав 230 євро. Але подарунків я майже не віз і шопінґом в силу своєї статі я не займався..

Якщо ви студент, то беріть ISIC, або щось, що його заміняє. Якщо він у вас є — не втикайте, знижки в музеї і на оглядові майданчики (напр., на Ейфелеву вежу) по ньому іноді аж в 2 рази. Втім, на Ейфелеву вежу досить просто виглядати молодше ніж 26 ;)

Коротко скажу так. Тур — відмінний. Насичений і в той же час збалансований. За 330 євро, які я на нього витратив — він просто вище за всі похвали ;)

Другие отзывы AveaL

Реклама
Отзывы о других турах