Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 16 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Первый взгляд Парижа!

16.06.2012 виїхали в даний тур. Муршрут продумано дуже добре. Незабутні враження залишились при відвідуванні перерахованих міст і країн. Насправді побачити 3 країни і 4 міста за 8 днів - це дуже класно, але безумовно 2,5 дні на Париж - неймовірно мало:) Готелі загалом були на рівні, проте трохи засмутив готель Ibis в Парижі. Якось в центрі моди, культури та ін. хотілось більше комфорту:) Щодо сніданків - то тут усе на 5+.

Проте є і негативні враження, а саме екскурсії на кораблі по Сені і безумовно розчарувала екскурсія у Версаль (при продовженні екскурсії 50хв за 100 євро на двох). Сади були закриті, але навіть якщо б було інакше, того часу, що лишався катастрофічно не вистачило б на них. Екскурсія не відповідала зазначеній вартості.

Велике дякую варто сказати нашим екскурсоводам: Іван Іванович в Парижі (просто феєрверк емоцій навіть після нічного переїзду), Ольга у Відні і Яна по Версалю. А також дякуємо нашим водіям за розуміння і оперативність:)

Велике прохання до керівництва фірми більш детально вивчити послуги громаського харчування в даних містах враховуючи якість і ціну і доводити цю інформацію до туристів.

Загалом враження від туру позитивні і сміливо рекомендую його усім вам:)
Реклама
Отзывы о других турах