Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 25 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А над Говерлой - облака!

Нещодавно я побувала в Карпатах. Це була моя мрія. А здійснити цю мрію мені допомогла тур-фірма "Аккорд - тур", а саме попдорож "В Карпати за мрією... Говерла". Ніколи не забуду тих днів.

Дійсно Карпати овіяні духом чарівничим. Кржна гора має свою низку легенд та переказів. Хто хоч раз побував у Карпатах, той ніколи не забуде побаченого. Запам*яталися ті прекрасні узгір*я, що спускають різнокольорові килими трав і квітів до шумливих рік та водопадів, спокійних верховин. Приваблювали своєю зеленню смереки, які красувались своїми розлогими вітами. Але найбільше вразила г. Говерла... море емоцій і вражень. Піднімаючись все вище і вище, ми милувались густитм лісом, що потопав у млі. Крім г. Говерли ми відвілами Бухтівеуьций водоспад, казклве місто Яремче, селище Микуличин, г. Горган, скелі Довбуша і ще багато інших місць. Враження від подорожі мальовничим гірським краєм залишаться в моїй пам*яті назавжди. Подорожуйте Україно.! Милуйтесь кожним куточком нашої країни!!! Адже це того варте!

P. S. Я б хотіла сказати окреме спасибі одній дуже хорошій людині - це наш екскурсовод Сергій Копанський. Саме завдяки йому ця подорож була дуже цікавою і незабутньою. Його розповфдф, легенди, жарти були доречними та смішними. Все було просто чудово. Дякую Вам! Успіхів Вам у підкоренні все нових і нових вершин!
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах