Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 24 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Балтийские берега  Вильнюс, Рига, Таллин +Стокгольм!

Дякую Аккорд-Туру за організацію туру та турагенцію, в якій придбали путівку. У ЕС не вперше. Але ніколи не був на їхніх поромах і в їхніх готелях. Враження лише позитивні. Група і "груповод":) Ліза Павлосюк організовувалися і організовували добре і запізнень практично не було. Конфлікти всередині групи також були відсутні. Водії (Олексій і Сергій) молодці, професійно виконували свою роботу. Побачити за шість днів чотири столиці, здійснити подорож на 2-х поромах і отримати від цього задоволення можна в цьому турі. Тому хто не був на поромі варто спробувати - тут є багато можливостей для того, щоб приємно провести час. Прогулянки на палубі при проходженні Стокгольмського архіпелагу - незабутні враження. Були певні недоліки, про які згадано при анкетуванні по завершенні туру, але вони актуальні мабуть для меншості туристів (на жаль чи на щастя). Тому тут про них не варто говорити, оскільки позитивних вражень набагато більше. Якщо хронологічно коротко і приблизно згадати перебіг туру ти вийде наступне:

день 1. Виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону тривалістю трохи більше години. Переїзд по території Польщі.

день 2. Перетин символічного польсько-литовського кордону і ще більш символічного литовсько-латвійського. Прибуття до Риги. Валюта - лати. Приблизний курс 1 лат - 1,45 євро. Екскурсія в Юрмалу для охочих. Поселення в готель Maritim. Ключем від номера є електронна картка. Її необхідно завжди тримати при собі. У випадку якщо картка залишиться всередині номера а ви ззовні і при цьому двері будуть зачинені (двері захлопуються), то є варіант з ночівлею за межами готельного номеру (з нами таких випадків не траплялося, але про всяк випадок про це варто пам'ятати). Знайомство з міським транспортом. Екскурсія історичним центром міста. Вільний час, який можна витратити на фотосесію, музеї, шопінг, кафе, огляд різних цікавих місць, тощо. Для охочих екскупсія з дегустацією ризького бальзаму.

день 3. Рано вранці шведськифй стіл. Потім виїзд до Таллінна. Валюта - євро. Прибуття до Талліна і екскурсія історичним центром. Вільний час. За цей час можна купити сувеніри і підкріпмтися чимось смачненьким. Як варіант обрали обід в ратуші (кафе Draakon). Ціни в цьому кафе демократичні - естонські національні страви приблизно 9 євро на чотирьох осіб, щоправда для того, щоб отримати те чим можна їсти (ложку/вилку), необхідно заспівати яку-небудь пісню. Далі збір біля автобуса. Далі поселення поромі. На поромі можна платити шведськими кронами і євро. Ключ і замок від каюти такі як і в готелі.

день 4. Стокгольмський архіпелаг. Прибуття в порт. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія. Валюта - ш8ведська крона. Приблизний курс 9 крон за 1 євро. Ціни суттєво вище ніж у Прибалтиці. Тут найвужча вулиця, що коли-небудь зустрічав - ширина приблизно 1 метр. А взагалі незабутні враження. Поселення на пором Стокгольм-Рига. Тут в обігу вже три грошові одиниці - шведська крона, латвійський лат і євро. Щоправда євро приймають лише папірці, а здачу дають лише кронами або латами. Як і на попереднбому поромі є можливість замовити шведський стіл (дітям до 12 років прибл. 5 євро, дорослим прибл. 11є), чим ми не скористалися, хоча, можливо, варто було спробувати.

день 5. Прибуття у Ригу. Пропливаючи по Даугаві можна було спостерігати роботу портових машин - цікаве видовище. Переїзд у Вільнюс. Оглядова автобусно-пішоходна екскурсія і зовсім мало вільного часу. Тому у подальшому варто хоча б на годину збільшити перебування в цьому місті. Переїзд в Україну.

день 6. Переїзд по території Польщі. Перетин кордону Польща-Україна. Менше години знадобилося для його проходження. До 12-00 були вже у Львові.

У підсумку хочеться ще раз подякувати усім і сказати, що жодні фото і відеоматеріали не передають те, що бачиш на власні очі.

Реклама
Отзывы о других турах