Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 16 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Как мир прекрасная она... Остров!.. Остров..! Греция!..

Привіт всім, у кого появилося бажання прочитати перший відгук про новий тур "Як світ прекрасний і великий: острів, острів, материк... "!

Щоб задати тон мого відгуку, тобто чи хороший він чи навпаки, скажу, що взагалі тур мені сподобався!

Перше, що потрібно сказати, це те, що цей тур відбувався вперше і потрібно належне віддати керівнику групи (Назар Косаняк) і водіям, адже вперше відкривати нову програму зовсім не легко.. Тому я, і гадаю що і решта нашої групи залишилися цілком задоволені їхньою роботою. Вони молодці без сумніву!

Щодо програми туру, то вона складалася із 18-и днів і була цілком насичена різноманітними екскурсіями, цікавими фактами і позитивними емоціями! Ось пару з них, які мені найбільше сподобалися: екскурсія в Болоньї;на батьківщині Наполеона (на Корсиці), а також подорожі по Греції. Загалом екскурсії були гарно поєднані з відпочинком на морі і кожний турист мав на вибір як провести день, чи на морі чи на факультативній екскурсії.

Оскільки тур відбувався перший раз, він все-таки має де-які недоліки, проте на мою думку ці недоліки зовсім не вплинули на загальні враження від туру. Гадаю, якщо над нимище трохи попрацювати, то тур стане бездоганним і цікавим. На рахунок харчування і готелів, то все було на високому рівні.

Отже, даним туром я цілком задоволена починаючи від керівника групи, водіїв, підібраною програмою і закінчуючи нашою групою=)
Реклама
Отзывы о других турах