Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 16 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Альпийский MIX!

Доброго дня всім!

Ось я зібралась з думками для написання відгуку.

Туром я дуже задоволена!!! Але, шановні туристи, стережіться керівника групи Олександру Полозову (далі О. П.). Дівчина гарна, але... Я ніколи не думала, що на загальне враження може вплинути керівник, виявляється, що може. Олександра не могла домовитись з водіями, через що ми часто чекали на автобус, а це в свою чергу призводило до скорочення програми екскурсій. Не могла порозумітись з нами, туристами. У Відні чекали на екскурсовода пів години, так як О. П. не напутала час зустрічі. Не надавала інформації (короткий ракурс про нове місто) і на що звернуть увагу.

Раджу не погоджуватись на деякі факультативні екскурсії:

1) «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Самостійно можна поплавать на кораблику за 9 євро.

2) подорож у Сентендре (23/18 євро). Нічого цікавого там нема, краще витратити цей час на піші прогулянки по чарівному місту, чи самовстійно відвідати виставки, музеї...

3) «Втілена мрія – замок Нойшванштайн» (60/38 євро). Замок гарний, але вхідний білет в нього коштує 11євро. 4 години часу ви витратите на дорогу. Можете порівнять ціни з туром "Альпійське тріо" https://www.akkord-tour.com.ua/product.php/product_id/2425 Там ціна 15євро.

4) У Відні нам запропонували відвідать скарбницю Габсбургів за 30 євро, хоча сходили туди самі за 12+4 (аудіогід). Дітям до 18 безкоштовно, групі осіб з 10 чоловік по 9 євро.

Будьте уважні! Щасливої подорожі.

Другие отзывы Мила

Реклама
Отзывы о других турах