Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 01 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Музыка прибоя

9.07.12р ми повернулись до Львова.

Загалом поїздкою дуже задоволені: готелі - нормальні (дуже сподобався готель Hill в Софії). В Румунії - готель так собі, але переночувати цілком достатньо.

Харчування - так собі: їсти нема що, але з голоду не помреш, їжа НЕ СМАЧНА! На вечерю навіть води не дають!

Море в Греції НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ! Це треба побачити і відчути!!!

Екскурсії цікаві, є на що подивитись і що послухати. Екскурсоводи компетентні, професіонали своєї справи. Дуже сподобався екскурсовод в Греції - Петрос: дуже цікаво розповідає, вміє зацікавити слухачів!

Дуже не сподобалась керівник групи НатаШа Короленко: санітарні зупинки були тоді коли вона захоче: раз на 4.5-5.5 год. З перших хвилин подорожі вона повідомила, що вона просто керівник групи. Відразу налаштувала туристів на ДУЖЕ СКЛАДНУ і ТРИВАЛУ дорогу, нічого не робила, щоб полегшити перебування в автобусі. Інформацію де ми перебуваєм на даний момент ми отримували з дорожніх знаків, а під час небагатьох зупинок нам розповідали водії Юрій та Ярослав. Окрема ВЕЛИКА подяка водіям даного рейсу за приємну подорож та високо кваліфіковану роботу. Вони ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи. Я з великим задоволенням поїду з ними ще не раз!

Під час переїздів було лише 2 кінострічки вартих уваги, Під час переглядів інших туристи просто спали.

Загалом дуже цікавий тур. Після поїздки залишились позитивні емоції, приємні спогади, 1300 фотографій, МОРЕ ЗАДОВОЛЕННЯ!!!

Окреме прохання додати в перелік факультативів морську прогулянку. Оскільки, коли я попросив Керівника групи посприяти в організації морської прогулянки моє прохання залишилось поза увагою. Хоча з цілої групи (19 осіб) було 10 бажаючих!

Особлива подяка керівнику тур. агенства "Глобус" п Оксані за вдало підібраний тур!

Сподіваюсь, що від наступних подорожей з Аккорд-Тур будуть ТІЛЬКИ позитивні враження! 03

Реклама
Отзывы о других турах