Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 01 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Музыка прибоя

З Аккордом подорожую уже четвертий раз. Хочу цілком погодитись з попереднім відзивом. Проте варто добавити, що поїздка справді залишила чимало позитивних емоцій та вражень. Назавжди залишаться в памяті надзвичайні краєвиди Meteora, фортеці Платамонас, Солонік... Окрему подяку хочеться скласти екскурсоводам, що супроводжували на маршруті: Мілі - в Сербії, Софії - в Болгарії і, звичайно ж, Петросу - у Греції. Це справді майстри своєї справи.

Шкода, що так і не відбулась морська прогулянка, хоча в турі з 26 липня, бачу Аккорд - тур уже додав її в перелік факультативів, думаю в майбутьному туристами вона сподобається.

Надзвичайно сподобалась вечірня екскурсія по Софії (справді гарне європейське місто).

Дуже сподобались готелі, зокрема, готель Кронос у Греції, один з кращих на узбережжі. Неперевершені спогади залишились від перебування у готелі Hill в Софії, зупинялись в номері 705, перед вікнами якого відкривається надзвичайна панорама гір, чудові краєвиди.

Окремо хочу зупинитись на Егейському морі - це просто фантастика, кришталева, лагідна, тепла вода, приємне сонечо, чого ще бажати.

Хочу подякувати водіям Ярославу та Юрію, які майстерно справились із своєю роботою та доклали максимум зусиль щоб переїзди залишили лише приємні спогади, незважаючи на тривале перебування у автобусі.

Незадоволена залишилась роботою керівника групи Наташою, хоча під завершення туру вона, ніби, спробувала виправти ситуацію. Можливо, у людини був поганий настрій, не хочеться думати, що керівник займає не своє місце.

Переконана, що це не останній мій тур з Аккордом. Бажаю усім гарного відпочинку та МОРЕ ЗАДОВОЛЕНЯ, яке я отримала від останньої подорожі.

З повагою, Ірина. Львів

Другие отзывы Ірина

Реклама
Отзывы о других турах