Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 07 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

Доброго дня, Україно! - саме так віталась кожного ранку з нами керівник групи Наталя Калашнікова. Дівчина - справжній професіонал: точна, організована, відсторонена - не заводить ні з ким особисто дружніх стосунків, в жодному разі не виділяє будь-кого з групи, при тому ще й достатньо гнучка - коли ми не поїхали у факультативну подорож до Пізи, Наталя дала можливість поселитись у готель самостійно, попередивши при цьому персонал на рецепшині.

Хочеться подякувати також водіям, пану Сергію та пану Роману за хороше транспортне обслуговування - жодних заминок у дорозі з їхньої вини не було, автобус був завжди чистим і комфортним.

Програма туру була дуже насиченою, цікавою, готелі комфортними, гіди у містах подорожі були "на своєму місці". Особливо хочеться виділити гіда з Відня - пані Катерину і надзвичайно експресивну італійку Сандру з Флоренції. Однак гід у Венеції нам не сподобалась, бо була надто флегматичною і не зовсім вільно володіла мовою.

Хочеться підкреслити, що увесь персонал, який обслуговував цей тур, заслуговує найвищої оцінки. Але, на жаль, цього не можна сказати про тих, хто планує програму туру. Дуже багато факультативних екскурсій і мало вільного часу (не висипались постійно, іноді поспіхом обідали). Так, вважаю, що факультатив "Палаци Шенбрун і Бельведер" можна було скоротити, бо після шикарного Шенбруну Бельведер уже був зайвим, а замість цього раніше приїхати до готелю, замість Сентендре в Угорщині можна було вівідати купальні Сечені у Будапешті (ми так і зробили самостійно). Оптимізувати слід і переїзди - оскільки подекуди ми були на колесах до 800 кілометрів за день.

Незважаючи на назву туру, нам більше сподобались Відень і Будапешт, а Італія видалась занадто брудною.

В основному враження залишились позитивними, щиро дякуємо за тур.
Реклама
Отзывы о других турах