Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 01 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Сказка про Восток!

Доброго дня всім туристам і не тільки. Хочу поділитися враженнями від туру "Восточная сказка". Трьома словами - Нам дуже сподобалося. Я з дружиною їздили з 1 по 13 липня, приїхали задоволеними, навіть дуже. Ми їздили перший раз закордон, оскільки постійно відпочивали в Криму раніше.

Дорога не напряжна, автобуси комфортабельні, тільки нічний переїзд в Мармаріс трохи замучив. Транзитні готелі в Румунії і Болгарії 3 зіркам відповідають повністю, правда їжі малувато, проте смачна. В Туреччині в готелі САН МАРІС ПАРК 4 зірки спочатку була проблема з кондиціонером, виключався часто сам, просте сказали на рецепшині і все виправили в той же день. Харчування там просто супер, дуже всього багато і все таке смачнюще.... Готель близько від моря, гарний басейн, персонал дуже доброзичливий.

Окремо хочу сказати про нашу супроводжуючу від Акорду - Буднікову Анну, молоду дівчину, але дуже хорошу людину, вона завжди привітна, дуже відповідальна, завжди вислухає і допоможе. З впевненістю можу сказати - поїдете в цей тур і відпочинете на 150%.
Реклама
Отзывы о других турах