Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
11
фото
Поездка: 14 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Музыкальные сердца!

Тур дуже сподобався, хоча були різні моменти. Після поїздки залишаються тільки хороші враження, неприємності забуваються. Трішки більше потрібно організованості керівнику групи. Розпочалась наша подорож з містечка Егер, дуже затишне і квітуче. Поки група відпочивала в термальних купальнях, ми погуляли по містечку, побували в музеї марципану, який знаходиться біля турецького мінарета. Також вилізли на оглядовий майданчик цього мінарета. Хто боїться вузького простору і висоти, краще туди не йти:) Хоча вигляд з нього просто суперовий.

Далі була дорога до Будапешта, готель Фламенко бажає бути кращим, 4 зірки тягнуть максимум на 3. Номер був зі старими меблями, які не хотіли закриватись, в ванні облізла емаль, фен з залишками чийогось волосся і т. д. Єдине що радувало це сніданки. Обзорна екскурсія була ціква, гід веселий. Додаткових екскурсій ми не брали, так як хотіли самі погуляти по місту. Будапешт просто чудовий у вечірніх вогнях, парламент вражає.

Самі з"їздили в океанаріум, в тунелі з акулами зависли на довго, не хотілось звідти іти.

Далі поїздка у Відень, приїхавшки туди виявилось що поселили нас в готель Дельта, а не Сенатор, який був у програмі туру. З вікна вигляд на будівництво, шумно. Метро біля готеля було закрито у зв"язку з ремонтними роботами. Порадували те, що недалеко від готеля знаходиться палац Бельведер, просто шикарне місце для відпочинку.

Загалом поїздка вдалась на ура, маса вражень, які запам"ятаються на довго.

І ось кілька фото з поїздки:
Реклама
Отзывы о других турах