Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 05 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Наш счастливый отпуск!

Найперше хочу подякувати керівнику групи Марині Литвинюк, яка зуміла згуртувати зовсім різних людей, з різними інтересами та захопленнями, які до кінця туру вже стали однією командою. Також велике спасибі водіям Миколі та Тарасу, професіоналам своєї справи, які доставляли нас всюди вчасно та з комфортом.

А тепер коротко про головне:)

Програма туру - продумана до деталей, у всіх містах, де довелось побувати, - проводились цікаві екскурсії.

Проживання та харчування - усі готелі (за виключенням Vile Park в Словенії, м. Порторож) відповідають свому класу 3*, усюди було чисто, затишно та й сніданки були повноцінними.

Стосовно Vile Park в Словенії, м. Порторож, раджу організаторам замінити даний готель, оскільки він дещо зіпсував враження усього туру. Зайти в номер і побачити на підлозі здоровенного дохлого жука, а потім ще щипалок на стінах та постілі - шок, відраза і бажання заночувати в автобусі. Наступного дня враження дещо згладила велика територія та наявність власного безкоштовного аквапарку, проте для мене краще ніч без комах.

Дорога - сумувати не було часу, оскільки в дорозі нам показували або веселі комедії, або ж чудові документальні фільми про міста, в напрямку яких ми рухались.

Підсумовуючи.

З Акорд-туром подорожували вперше, але як тільки повернулась додому, одразу ж заглянула на сайт, щоб спланувати наступну поїздку восени, думаю тепер, з Акордом зустрічатимусь як мінімум 1 раз на рік:)

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах