Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 07 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Сиеста у греков

Щодо країни, Греція - прекрасне місце з мальовничими пейзажами, чистим морем і великими порціями їжі.

Щодо організації даного туру, досить слабо. Перше - це автобус. Незручні сидіння, між котрими 30см і якщо вашому сусідові захотілося відкинутись назад, то вам доведеться лізти на стелю. Хоча нічних переїздів нема, але дорога довга і про комфорт можна тільки мріяти. Гід (Марина Агаджанова) нам попався унікальний, мало того, що не було ясно скільки їхати до кордону, до місця зупинки, на скільки зупинка і т. д., - його просто ніде ніколи нема! Що з ним, що без нього, туристам самотужки доводилось взнавати де їсти, де міняти гроші, де туалет, де чекати на автобус (на о. Скіафос), як часто він ходить. Мені легше було зупинити на вулиці перехожого і на пальцях спитати, ніж чекати скерування від гіда. Некомпетентність і непрофесіоналізм - так можна охарактеризувати роботу екскурсовода, котрий не знає маршрутів, не володіє жодною мовою, крім російської, і останнім дізнається про будь-які зміни в розкладі.

Встигнути відвідати всі екскурсії, пропоновані оператором можна тільки, якщо ви плануєте вмерти від перевтоми. Дорога займає набагато більше, ніж розраховано, графік від'їздів і прибуттів такий, що часу на сон практично нема, хіба що на пляжі спати.

Час прибуття так затягнувся (не зважаючи на швидке перетинання кордонів), що Афіни побачили тільки найвідважніші. Всі решта лишились спати.

Екскурсія "Метеори" - єдина, яка дійсно сподобалась. І красою місця і оперативністю місцевого екскурсовода Петроса, який надав дійсно цікаву інформацію, швидко і водночас детально провів групу по всіх можливих точках і організовано доправив до автобуса.

На о. Скіафос ми їхали вже як узбеки. На човні по дорозі щось розказували, але російськомовна група дивилась вниз і рахувала рибок, бо розказували польською, грецькою і, здається, сербською мовами... і все.

Наш гід скромно відсиділа всю дорогу вперед. По прибутті на острів збоку пляжу та після команди польського і грецького гідів брати купальники і йти на місцевий пляж, їх групи так і зробили. Нашій групі було сказано іти на зупинку і сідати на автобус в другий кінець острова на прогулянку. Часом нас обмежили так, що ми встигли доїхати до центру Скіафоса (20хв їзди), пройтись 15 хвилин і зразу повинні були бігти назад на автобус (ще 20хв їзди), щоб встигнути до відправлення корабля. А вже на борту ми почули, що корабель обпливає острів і зупиняється на оглядову екскурсію на тій самій набережній, на яку ми їхали автобусом (((

Інші групи поплавали, переодяглись і пішли на екскурсію, а нам наш гід говорить, що ми зараз йдемо плавати, показуючи нам на скелі - без пляжу, без душа, без нічого. Звичайно, що ніхто купатись не пішов і всі тупо розбрелись по місту гаяти час до відбуття.

Враження від поїздки на чудовий острів ЗІПСОВАНО!

Найголовніше, що про острів ми не почули НІ СЛОВА. Ні про жителів, ні про історію заснування, ні про звичаї. На гід просиділа весь час, що залишився, в кафе біля корабля.

Люди в купальниках і плавках, як прибиті, цілий день ходили по місту, бо навіть не було де їх зняти.

Через втрачений день на морі група примусово відмовилась від поїздки на Олімп, щоб побути ще на морі.

По дорозі назад нам приписали пропущену екскурсію в Скоп'є, Македонія. По правді, краще б її не було.

Місто нічим не відрізняється, дуже убогі будівлі, люди і враження від них. Цю екскурсію слід вилучити з програми, пуста трата часу.

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах