Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 07 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Сиеста у греков

У цьому році ми обрали пасивний відпочинок на морі, а тому вирішили поїхати у Грецію. З усіх грецьких турів, найбільше сподобався тур «Греческая сиеста». Основними критеріями вибору саме цього туру було:

- тур без нічних переїздів;

- 7 ночей на морі, з огляду на програму – рівно 6 з половиною днів на морі (виїзд з курорту в графіку на сайті у травні - на момент оплати нами туру планувався о 15 годині).

В день виїзду ми вчасно виїхали зі Львова (супроводжуючий групи Марина Агаджанова), а також згідно плану приїхали в транзитний готель у Румунії.

На наступний день о 9 ранку ми виїхали з готелю. У цей день у нас було 6 (шість) перетинів кордону, які ми проходили у розумних часових межах. На території Сербії наш автобус потрапив у затор, який тривав приблизно півтори години. Також у цей день в графіку туру була запланована екскурсія на території Македонії у Скоп’є, на якій ми мали відвідати фортецю Скопско кале, кам'яний міст через річку Вардар, побачити кілька мечетей, та відвідати ринковий район Чаршия. У Скоп’є наша група у цей день не потрапила. Вогні міста ми побачили здалеку з автобуса пізно ввечері біля 23 години. Як пояснила наш супроводжуючий Марина Агаджанова, екскурсія не відбулася, нібито через той затор у Сербії. Незрозуміло, яким чином взагалі мала відбутися ця екскурсія, навіть якщо відняти години, потрачені нами у Сербії.

У цей же день, згідно графіку туру у нас мало бути пізнє поселення у готель на території Греції та нічліг. Однак спати довелось у незручному автобусі, який абсолютно не пристосований для нічного переїзду – сидіння не від’їжджали убік та розташовані занадто близько один до одного, навіть у невисоких на зріст туристів коліна впирались у сидіння попереду. Ясна річ, що ніхто з туристів не взяв з собою дорожню подушечку та плед, оскільки не розраховували на нічліг у автобусі.

В Неї Порі наш автобус прибув о 4 ранку та довго кружляв вуличками, ні водії, ні Марина не знали, де розташований наш готель. В результаті спати лягали о 5 ранку, коли вже світало, тобто замість нічлігу в готелі, був нічний переїзд та раннє поселення! А о першій годині слідуючої ночі самі витривалі з групи вирушили на екскурсію в Афіни...

Щодо Греції: готель, пляж, обслуговування греків – все дуже сподобалось. Їжа смачна, порції дуже великі, до вашого замовлення обов`язково принесуть додатково (безкоштовно) або десерт, або який напій.

Під час нашого відпочинку у Греції супроводжуючий групи Марина Агаджанова двічі збирала групу, де нібито хотіла порадитись з групою, як вирішити питання з екскурсією у Скоп’є, яка не відбулася. Однак, на других зборах, Марина, не зважаючи ні на чиї протести, категорично заявила, що екскурсія у Скоп’є все-таки відбудеться, а для цього наша група виїде з курорту о 8.30 ранку, замість 14-15 години по графіку туру.

У результаті наша група виїхала з готелю в останній день відпочинку на морі о 8.50 годин ранку.

О 13 годині 30 хвилин наша група прибула у Скоп’є, де пробула до 16 години дня. На міському годиннику в тіні у цей час було + 42 градуси. Фортецю, заявлену у програмі туру, ми не побачили, тому що вона зачинена для відвідувачів (ідуть розкопки). Також наш гід нам пояснила, що все зачинено, оскільки це був вихідний день (неділя), а тому у Скоп’є ми, короткими перебіжками, в основному ховаючись від палючого сонця, пройшлись по нетрям міста, перейшли через міст та дійшли до центрального фонтану, і це у страшенну спеку, замість відпочинку на морі. Відповідно час, який ми провели у дорозі з Греції до Львова зайняв 3 (три) повних дні замість 2-х з половиною.

Після цієї поїздки мабуть доведеться полюбити літаки, вони не відлітають на півдня раніше...

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах