Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 08 июля 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Радужные краски Болгарии!

. Моє вітання всім туристам, які побували в цьому турі, а також тим, що збираються.

Тур "Морські фарби Болгарії" - це ще одна можливіть ближче познайомитися з Болгарією, зокрема, з курортом Поморіє. Саме містечко пристосоване для прийому туристів, є багато приватних готелів і апартаментів, тобто на будь-який смак і кошельок. До речі, таке відчуття, що знаходишся в Україні, бо всюди чути українську мову. Багато наших співвітчизників люблять тут відпочивати. Поморіє сподобається тим, хто любить спокійний відпочинок подалі від цивілізації. Особисто мені більше подобається на Сонячному Березі та Золотих Пісках.

Щодо самої Болгарії можу сказати - це країна, де відчуваєш себе комфортно всюди.

Оскільки в Болгарії я вже не вперше, факультативних екскурсій в цей раз не відвідувала, тому про них нічого не можу сказати. Була тільки на програмній екскурсії в Несебрі, то якщо чесно, це важко назвати екскурсією. 15 хвилин бігання від церкви до церкви і нецікава розповідь гіда Віолетти, тому Несебр не справив враження на більшість нас, хоча це дуже цікаве місто, якщо про нього знати більше і мати вільний час, щоб прогулятися його вуличками. Вважаю, що гіда треба міняти.

А от відносно готелів вважаю, що вибір зроблено вдало. Я перебувала в готелі "Анхіало" і залишилася задоволеною. Готель невеликий, але розташований в хорошому місці - на набережній біля центральних пляжів. Персонал готелю ввічливий і дружелюбний. Харчування (шведський стіл) було менш-більш непогане, хоча не дуже різноманітне. Думаю, голодним ніхто не був. Зате можна зранку піти поплавати в чистому морі, а потім спокійно поснідати на веранді готелю просто на набережній)).

"Парадайз" знаходиться в хорошому місці, в центральній частині, зі слів наших туристів - задоволені. У них був шведський стіл на сніданки і порційна вечеря, зате з келихом вина. Може хтось напише відгук і конкретніше розкаже про цей готель.

Стосовно готелю «Сіса» мало що можу сказати, знаю тільки те, що сніданки там були дуже і дуже скромні, відсутній кондиціонер, а в жару це дуже важливо. Але тому цей готель і дешевше по ціні, кожен може вибрати те, що йому підходить.

Бажаю всім приємного відпочинку!

Другие отзывы oktrn

Календарь 11.06.2012 - отзыв на тур О тайнах поведает Восток...
Голосов 0
Календарь 24.09.2011 - отзыв на тур О тайнах поведает Восток...
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах