Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 04 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Шесть прекрасных мгновений Краков, Прага, Вена + Будапешт и Егер

"Шість прекрасних миттєвостей"

Вирішили брати тур у вас. Потім начитались купу негативних відгуків, і трохи стало лячно. Але вже було пізно, шось міняти.

Їхали у подорож зі страхом, шо відпочинути не вдасться...

Але! Все було ідеально! Справді! Може, нам пощастило. не знаю. Тільки одного разу трохи довго шукали дорогу до отелю, бо то була ніч, і перший раз для водіїв на цій дорозі. Але це взагалі губяться на фоні всього хорошого, що було!

Супровождував нас пан Тарас. Дуже приємна і професіна людина. Гарно розповідає, допомагає з кожним питанням. Ми були приємно вражені, шо у нас теж є професіонали.

Водії теж були дуже милі. З почуттям гумору. Класні дядьки! ;)

Розповідати про самі міста не буду. Вони розкажуть самі за себе. головне, шоб був час їх дивитись! в Дрездені було катастрофійно мало часу. Особисто ми навіть не їли. обійшлися бутербродами з дому в автобусі. Про Майсен можете забути. Я так думаю, шо в цьому турі його ше ніхто не бачив. А в Празі у нас було 3 дні. це було неперевершено! Але скажу зразу, що всі факультативні екскурсії - не фонтан. Там вас накормлять, злуплять гроші. Як що ви дійсно хочете побачити місто, то ходіть самі! Проблеми з спілкуванням немає. Дуже багато людей балакає російською, і авжеж англійською. І як що ви хочете побичити місто, то прописуйте собі самі маршрут. Дуже рекомендую собор св. Віта. І обов*язково підніміться на його башту. Вид - ВАУ!

І якщо у вас буде екскурсовод Лівія, то... готуйтеть по 40хв. стояти біля одного камінця, і слухати якісь неймовірні історії про щось там... Але не лякайтесь, вона дуже приїмна і колоритна жіночка!

Ну розказувати можна дуже довго. Звичайно автобусом їхати важко, отелі інколи були поганенькі (з пліснявою у ванній). Але в цілому, ... було дуже круто! Хотя, можливо, нам дійсно пощастило, і у нас було мало форс-можорів по дорозі, і вони не зіпсували нам вражень.

Їздіть, дивіться, надихайтесь!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах