Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 04 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Це був наш перший автобусний тур. Дуже переймалися, але все пройшло просто чудово! Велике спасибі керівникові групи - Анатолію Лучко, за професіоналізм, організаційні здібності, терпіння і відмінне почуття гумору. Анатолій повідомив багато корисної та цікавої інформації, вдало підібрав фільми і стійко витримав усі вибрики нашої групи.

Перший день був суто переїзд через Польшу та перетин кордону (трошки більше 3 год.). Ми попередньо поміняли трошки злотих в Україні (на заправках, в кафе, де ми зупинялися можна було розплачуватися і в євро, але так курс вищий і иходить дорожче). До готелю дібралися майже о півночі. З самого ранку наступного дня ми вирушили до Берліну. Берін нас зустрів дощем, тому обовязково треба мати при собі парасольку. В Берліні спершу ходили на оглядову екскурсію, а потім в музей Пергамон. Музей просто дивовижний!!! Решту часу гуляли по центру міста, піднімались на Рейхстаг (ми зарання зареєструвалися на їхньому сайті, без попередньої реєстрації туди неможливо потрапити) і ввечері самостійно прогулялись на Потсдамер Платц.

Після Берліну було найцікавіше - нічний переїзд... Ми прихопили з собою подушки та покривало, так як вночі в автобусі було дещо прохолодно. В Париж ми прибули о 12 год. Спершу була оглядова атобусна екскурсія з Іваном Івановичем (дуже експресивний чоловік, але завдяки йому всі остаточно попрокидалися). Після цього хто хотів пішли на екскурсію до Лувру, решта ж гуляли поблизу. Далі у нас було поселення до готелю і вільний час. Ми вирішили піднятись на Ейфелеву вежу. Вона просто неймовірно!!! Але треба бути готовими до велечезної черги і обовязково взяти теплі речі, бо на верхівці прохолодно. До другого поверху ми піднялись пішки, а потім вже на ліфті. Обовязково візьміть покривало, щось поїсти і попити та відправтесь ввечері на Марсове поле. Починаючи з 22 год, Ейфелева вежа кожну годину на 5 хвилин блимає вогниками - це дуже красиво!!! Наступний день був повністю вільний, в Нормандію ніхто не поїхав. Мабуть, і вірно, бо одного дня, щоб оглянути Париж дуже мало... Там і цілого тижня буде мало...

По місту пересувались на метро. Купили собі карнет, так виходить трошки дешевше.

Після Парижу нас чекав Люксембург. Дуже невеличке і дуже дороге місто!!! Ми були там кілька годин, але їх вистачило з головою.

Далі нас знову чекав нічний переїзд. Вже було простіше, бо долали не таку велику відстань. В Прагу прибули о 7 ранку. Як виявилось, якраз нам на руку, бо вулиці були ще пусті, не було людей і ми змогли спокійно нагулятися, нафотографуватися. А десь після 10 по Карловому мосту вже не можна було спокійно пройтися. Після оглядової екскурсії самостійно прогулялись в Градчани, піднялися до місцевої "Ейфелової вежі" (в порівнянні з справжньою, вона відпочиває). І потім нарешті був цей рай - кораблик!!! Їжі було стільки, що очі розбігалися, а руки розривалися!!! До речі, сніданки в готелях були цілком прийнятні, можна було наїстися, але приходити треба трошки раніше, бо найсмачніше розбиралося в першу чергу.

Після Праги ми відправились до Польщі, переночували в готелі, і останній день ми знову їхали-їхали-їхали. До Львову прибули приблизно о 8 год. вечора і навіть втигли трохи погуляти в місті до поїзду.

Якщо є потреба щось розповісти більш детальніше, поділюсь інформацією (мій e-mail innus14ka@ukr. net).
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах