Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 16 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Учора повернувся з цього туру і поки ще враження свіжі хочу розповісти про саму поїздку, сподіваючись що мій коментар допоможе комусь у організації власного відпочинку за кордоном, як це свого часу допомогло мені обрати саме «Мрії у подарунок» від Аккорду. Звичайно, ця компанія лідер у даному сегменті туристичних послуг, і, з огляду на її незаплямовану ділову репутацію, сумнівів щодо належної якості запропонованих «Аккордом» послуг не було, однак про все по порядку. Для тих налаштований скептично – Угорщина дійсно європейська держава, хоч звісно не в порівняння з Францією, Нідерландами та ін., які перебувають у іншій ціновій категорії. Разом з тим, дана, бюджетна за мірками екскурсійних турів закордон, поїздка дійсно вартує витрачених коштів. За помірно низьку ціну, ви отримуєте можливість побувати у Будапешті та факультативно у Відні. Щодо останнього особисто би не радив. Поїздка втомлива, та фактично відбувається під гаслом «Галопом по Європах». Від Будапешта до Відня близько 280 км. Таким чином охочим побувати у Відні доведеться додатково подолати понад 500 км, щоб лише близько 3 години поверхнево познайомитися з історією та побутом столиці Австрії. Краще присвятити цей день вільному знайомству з Будапештом.

Про Будапешт. Місто красиве, колоритне, контрастне, з властивим тільки йому характером, що забезпечується вдалим симбіозом східної та європейської культур. Місто романтичне з особливим шармом, тож незабудьте свою половинку. Дивуватись дійсно є чому. Не залишать байдужими будь-кого вечірній Будапешт, магнетична архітектура Буди, розкіш та велич Дунайського прибережжя.

Ексурсії змістовні. Від себе не рекомендую – Сентендре, нічого особливого. Ситуацію рятував гід на ім’я Толік (про нього пізніше). Вечірня прогулянка Дунаєм на кораблику просто супер (тут є можливість заощадити кошти на інші розваги, у порівнянні з 30 євро за які вам запропонують комбіновано пішо-річкову екскурсію, можна придбати квиток на її наяскравішу частину - прогулянку Дунаєм лише за 9 євро (біля моста Іштвана Сечені, нижче будівлі Угорського Парламенту, на пристані будуть пришвартовані кораблики там і можна придбати квитки). Модникам і модницям рекомендую шопінг у брендових сторах Ньюйоркер, Марк і Спенсер, НМ та ін. (знижки тут дійсно реальні, можна натрапити на цікаві пропозиції, наприклад сонцезахисні окуляри від відомого бренду за 3 євро). У вільний час можна відвідати зоопарк, парк розваг (обидва знаходяться на Площі героїв), або просто вештатися вулицями центральної частини Будапешту. Орієнтуватися у Будапешті легко, практично кожен 2-й місцевий житель володіє англійською, так що знань на рівні шкільної програми буде достатньо для порозуміння. Угорці привітні, справжні європейці, на будь-які прохання щиро намагались допомогти.

До речі хочу зауважити, що наперекір усім можливим побоюванням ціни на продукти харчування і напої у столиці Угорщини адекватні, рівня наших (йдеться про мережеві супермаркети, а не про прибережні ресторанчики. Наприклад, у одному із них відвідувачів навіть обіцяли безкоштовно доправити додому лімузином, після цього уявіть вартість яєчні у цьому закладі). Втомився можна прилягти на смарагдовому газоні, як пояснював гід трава у Будапешті для того щоб її по ній ходили. При цьому, якщо прихопите пляшку-другу місцевого пива – ви уже на 90 % корінний житель (слабоалкогольні напої у Будапешті вживають всюди - на зупинках транспорту, у парках, скверах, місцевій поліції до цього на має діла. Напевно, дійсно ловлять злочинців). Можна також орендувати велосипед. Ціни помірні, асортимент чималий. У такому випадку зекономите на громадському транспорті, який у Будапешті не з дешевих (приміром квиток на метро для поїздки більші на 3 станції коштує 320 форінтів, тобто 15 гривень). Ходити циганськими кварталами Пешта справді безпечно, навіть уночі, хоча приємних вражень від цього мало (безхатченки на дорогах і тротуарах, запах фекалій, сміття (див. вище Будапешт - місто контрастне). У цілому загального враження це не зіпсує. Пам’ятайте, що такі райони є практично у всіх великих містах Європи, США.

Про готель. У Будапешті – Атлантік – м’яко кажучи для невибагливої публіки, у Мішкольці - Лідо – можливий.

Про роботу супроводжуючого персоналу «Аккорд-туру». Аплодисменти і браво!!!!!

Все чітко, організовано, без ексцесів. Особлива подяка нашому гіду - Наталі Бойко. Не дивлячись на молодий вік та порівняно нетривалий термін роботи за фахом дівчина дуже старалась. Як результат, у першу чергу завдяки їй, більш ніж 40 незнайомих між собою туристів різного віку, соціального статуту, а тим паче з різноманітними інтересами, уже з першого дня потоваришували, що стало запорукою хорошого відпочинку для всіх. Усім без виключення Наталя сподобалась своєю щирістю, турботливістю, людяністю, порядністю, професійним підходом до справи. Все це доповнювалось її жіночністю, чарівністю і милою посмішкою. Одним словом вона просто молодець!!!

Не відставали від Наталі водії маршруту Сергій і Олександр. Віртуозні навики водіння, і як результат 1000 км – без відхилення від графіку.

Толік – гід «Аккорду» у Будапешті. Енциклопедичні знання, артистизм, неповторна ігрова манера розповідей про Угорщину та її минуле і сьогодення. Всі у захваті.

Одним словом «Мрії у подарунок» варто спробувати. Для тих хто вагається – цей тур без нічних переїздів і є не настільки важким як це може видаватися спочатку. Навпаки, коли повертались до Львова хотілось ще подорожувати, особливо у такій приємній компанії.

|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах