Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 04 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Шесть прекрасных мгновений Краков, Прага, Вена + Будапешт и Егер

Доброго дня!

Прочитала відгуки про поїздку, і ще раз пересвідчилася, що усім звичайно догодити важко. Тому вирішила збільшити кількість позитивних відгуків, щоб у людей складалося достовірніше враження, особливо для тих, хто збирається їхати з Акордом у турне.

Їдьте - не пошкодуєте, навпаки - отримаєте море задоволення.

Загалом тур був чудовий: автобус чистий і в міру комфортний. Водії (Ярослав і Володимир) - просто молодці!!! Дотепні, уважні, охайні, ввічливі, допомагали постійно завантажувати й розвантажувати чемодани з автобуса, за що їм велике спасибі!!! І не думаю, що блукали вони в пошуках готелю вже так довго, може яких 10 хвилин, коли навігатор повів не тією дорогою.

Підбір готелей дуже вдалий - за маленьку ціну цілком пристойна якість: чисто, смачно, цивілізовано. У наших номерах не було ніякої плісняви.

Вибір екскурсій абсолютно різноманітний - щоб задовольнити різноманітні смаки. А кому не подобалося - шукав сам. Ми живемо у вік цифрових технологій, Інтернету - там можна було вибрати собі велику кількість варіантів, куди подітися у Дрездені та Празі.

У дрездені, можливо, й мало часу було, але відвідати усі 12 найкращих музеїв Дрездена не є можливим у "турі вихідного дня". У кого таке бажання - треба брати окремо тур на Дрезден. Того часу, що ми мали, вистачило, аби в людей склалося хороше враження від міста.

У Прагу закохалися, напевно, усі!

Велике спасибі екскурсоводу у Празі - Майї - чудова дівчина: розумна, цікава, весела. Запам'яталося все, що вона розповідала. Лівія теж розумниця, але інколи було вже забагато. Хоч кому не подобалося - мали час на самостійне милування Прагою, і коли поверталися до групи, майже не втрачали інформації екскурсовода.

Величезне спасибі Тарасові!!! Підтримуємо усі компліменти на його адресу. Багато знає, вміє донести до людей, виважений, спокійний. Кращого керівника групи ми не зустрічали.

Якщо чесно - Тарас більше розказав про Львів, коли вже виїжджали до Польщі, ніж Аліса (екскурсовод по Львову) за 2 години екскурсії.

Єдине зауваження можна висловити з приводу Аліси: однобока презентація міста. Склалося враження, що приїхали не в українське місто, а швидше у російське місто. Імен українців, які причетні до історії Львова, було названо може 2-3. Натомісць знаємо, в яких вулочках і провулках знімалися російські фільми 70-80-х років (інформація, без якої історія міста Львова просто загинула б:).

А загалом поїздка - супер!!!

Із задоволенням довіримось Акорду наступного року. Ви професіонали!

Ірина, Лілія, Марта, Віталій

|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
27 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах