Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 02 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучезарное настроение...

Привіт, вітаю усіх зі святом, з Днем Незалежності України! Хочу поділитися з усіма своїми вражаннями від мого першого відпочинку за кордоном, у Болгарії на Сонячному Березі. Звичайно, що я дуже переживала і сумнівалась чи варто їхати, оскільки так склалось, що я мала подорожувати сама. Але мої сумніви та переживання відразу ж минули, як тільки я познайомилась з керівником нашої групи Прокоп’як Лілею. Ця молода дівчина виявилась дуже привітним та уважним керівником до усіх своїх туристів. Рейс № 199 і довга дорога у Болгарію з таким відповідальним керівником минула легко і непомітно, цікаві фільми і приємна музика супроводжували нас цілу дорогу.

Готель Посейдон і номер у якому мене поселили був дуже гарним, зручним та розкішним, повністю відповідав своїм зіркам. У номері було все, що необхідно для комфорту та відпочинку. Також, мені дуже пощастило з сусідками з якими я проживала у номері. Це керівник моєї групи Ліля та керівник іншої групи Марічка. Дівчата були дуже привітні до мене і швидко знаходили відповідь на поставлені мною запитання, давали корисні поради.

Дворазове харчування у готелі перевершили мої сподівання – їжа була дуже смачною, різноманітною, а порції такі, що важко було з’їсти все й одразу. Сніданку і вечері вистачало на цілий день, так що я не витрачала гроші на додаткове харчування.

Особливо сподобались екскурсії в Несебр, Стамбул та болгарське селище. Екскурсії були дуже цікаві, гарно організовані, а екскурсуводи – справжні знавці своєї справи, а ще чудова природа, захоплюючі панорами, краєвиди, архітектурні пам'ятки не могли залишити когось байдужим.

Перший відпочинок у Болгарії мені настільки сподобався, що й не хотілося їхати додому, гостинність болгар просто вразила мене, а розуміння російської мови не викликали жодних проблем. Великою заслугою такого вдалого, насиченого і цікавого відпочинку належить керівнику нашої групи Прокоп’як Лілії, за цей період ми навіть здружились. Лілечка, велике тобі ДЯКУЮ за класний відпочинок, який назавжди залишиться у моїй пам’яті. Бажаю тобі, Лілечка, легких доріг та вдячних туристів, а туристичній фірмі «Аккорд-тур» - процвітання і побільше приємних відгуків від туристів!!!!!!!!!

|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах