Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 16 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучезарное настроение...

Доброго дня! День тому приїхали з відпочинку на Сонячному Березі. Дорога була тяжкою, оскільки нам попався автобус "європейського класу", якому як мінімум 20 років!

Найбільше хочемо поділитися своїми враженнями про керівника групи МЕДВЕДЕВУ ЛІДІЮ, так як ми не перший раз їхали за кордон, і нам є з ким її порівняти. У відгуках в інтернеті знайшли влучну фразу, яка описує її навики як гіда - "руководитель Лидия Медведева ограничилась объявлением санитарных остановок". За всю дорогу ми почули лише пару фраз: "санітарна зупинка! ", "вітаю вас на території України/ Румунії/ Болгарії", "відкрийте свої паспорти" (на митниці).

Інтервал між санітарними зупинками був непередбачуваний, в більшості випадків туристи самі просили зупинки. Одного разу після довгої відсутності зупинки водії зупинили автобус в полі навпроти машини міліції, і туристам, які вийдуть в туалет поставили умову, що в разі проблем з міліцією, штраф вони будуть оплачувати самі.

На екскурсію в Несебр, яка включена у вартість туру, ми не потрапили. Домовившись з керівником групи про зустріч біля готелю, автобус так і не приїхав! Пояснень від неї не отримали, зрозумівши, що логічних пояснень просто бути не може (про те, що екскурсія таки відбулась дізнались у туристів з іншого готелю).

Загалом відпочинок нам це не зіпсувало! Але надіємось, що наші відгуки читаються менеджерами Аккорд-туру і беруться до уваги під час підбору і підготовки компетентних керівників груп!

P. S. Про першу поїздку ми не писали відгуків, але порівнявши кілька поїздок, хочемо відзначити професіоналізм такого керівника групи, як ТАРАС ХРАПКО, який є повною протилежністю Медведевої Л.
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах