Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
21
фото
Поездка: 20 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А над Говерлой - облака!

Усім привіт!! Вже вдруге я мандрую "в Карпати за мрією" і ні на мить не пожалкувала про це. Можна досхочу мандрувати світом, від кам'яних джунглів мегаполісів до вишуканих королівських палаців, від тропіків до полярного кола... проте душа все одно кличе до завітних Карпатських стежок, де лунає трембіта і повітря просочене смерековим подихом, приправлене сонячним промінням з прохолодною ноткою водоспадів..

Карпати завжди будуть вражати вас своєю красою, мінливою, несамовитою. І кожного разу енергія гірського повітря буде сповнювати ваше серце прагненням нових здійснень, цілюща вода джерел дасть вам здоров'я, а сходження на Говерлу - щастя та натхнення!

Величезна подяка менеджеру "Аккорду", пані Оксані Гамар, за те що вона відкриває для нас нові грані Батьківщини, дає нам змогу побачити красу рідної землі!! Я була майже в усіх турах Україною, і всі вони дивовижні! Також Велике Дякую нашому водієві пану Андрію за його майстерність, за комфортну подорож не зважаючи на наявність чи відсутність доріг!))

І, звичайно, я як і до цього, не уявляю мандрівку без найталановитішого Головного Мандрівника, Самого Найкращого Гіда, пана Сергія Копанського!!!!!!!!!!!!!!!!

P. S. На жаль якість фото прийшлось зменшити до НD.)))

Другие отзывы Zireael

Голосов 0
Голосов 1
Календарь 30.12.2011 - отзыв на тур Ожерелье Гуцульщины
Голосов 0
Календарь 05.09.2011 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 0
Календарь 05.09.2011 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 0
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах