Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 11 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Словения, а в сердце - любовь!

Кожен турист вибираючи автобусний тур розуміє незаплановані ризики втрати часу в поїздці, це і проходження кордону, і автобуси, які можуть ламатися і недосвідчені керівники груп. Але коли ти налаштований на відпочинок і чекаєш нових вражень від туру - то все інше не проблема, аби здоров'я не підвело.

Організація туру нормальна. Як писала Лєна, претензій не має. Дякуємо Тані Олійник, двом водіям Романам і менеджерам з візового відділу за їхню добросовісну роботу.

Вибирала тур з мінімумом нічних переїздів і максимумом вільного часу. Сам тур складений під ту вартість, яку ми заплатили. Організація туру нормальна. Але мене особисто не влаштувало, що Будапешт був на початку і в кінці туру. Туристи, які часто бувають в Європі, мабуть знають Будапешт уже напам'ять. В Угорщині є ще багато цікавих місць, які можна відвідати по дорозі на Україну. І ще - останній день в Словенії. Шановні менеджери "Акорд-туру", велике прохання, поміняйте програму 7 дня. Я звернула увагу, що всі тури, які проходять через Словенію в останній день - це Подчетртек, а в цьому маленькому містечку крім Аквапарку та термальних басейнів не пропонують більш нічого. А Аквапарк не всім цікаво, в нас в Україні є кращі, а термальна вода під 40 градусів, коли на вулиці майже 40 - не всім дозволяє здоров'я. Краще цей час використали б у Любляні, тому що тих дві - три вечірніх години, коли на вулиці уже темно, зовсім мало навіть для оглядового знайомства з Любляною.

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах