Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
24
фото
Поездка: 20 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А над Говерлой - облака!

ДЯКУЄМО! ДЯКУЄМО! ДЯКУЄМО «Акорд-туру», майстру-водію пану Андрію и, звичайно, нашому гіду чудо-пану Сергію Копанському, рейсу 888!!!

ДЯКУЄМО за те, що тур був приблизно таким: тебе привітно зустрічають у Львові, у гарній вишиванці, одразу ж знають ім’я твоє та всіх 27-ми екскурсантів, всі автоматично становляться ПАНАМИ! З самого початку екскурсії та до її завершення ти слухаєш зворушливі розповіді про куточки України, котрі відкриваються перед тобою, все це супроводжується чарівними піснями українського народу. Відчувається велике бажання відкрити для тебе як можна більше прикрас Карпат, не пройти повз сріблястих річок та бурхливих водоспадів (там скупатися), гордих скель (на них піднятися), просторих полонин (відвідати чорниці, брусниці, ожини). Тобі завжди протягнуть руку, якщо буде бракувати сил, щоб ти відчув себе справжнім героєм на красуні – ГОВЕРЛІ, величезних скалах Довбуша та горі Горган! У поході твої сили підтримають смаженими ковбасками та «Карпатським бальзамом», а ввечері - українським баношом з грибами, нагодують найсмачнішими українськими стравами! И все це – у колі нових відважних друзів!

Коли приїжджаєш додому – продовжуєш співати українські пісні, називати усіх панами та шукати КАРПАТИ на горизонті.

Хотілось би надати декілька порад для наступних туристів: перед подорожжю кидайте шкідливі звички, займайтеся спортом (це придасть більше сил в турі), вивчите Гімн України (заспіваєте на Говерлі) та ще декілька українських пісень (заспіваєте, коли душа розгорнеться). Обов’язково візьміть з собою оптимізм, він вам знадобиться!

Дуже вдячні, пані Яночка, пані Алісочка, пан Ігор.

P. S. Пробачте, якщо знайдете помилку, бо між собою ми зазвичай розмовляємо російською, але відгук про Карпати вирішили написати рідною мовою.

Другие отзывы garry

Голосов 177
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах