Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
13
фото
Поездка: 26 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Карнавал эмоций!

Привіт рейс 191!

Це була вже четверта подорож з АККОРД Туром. Все було як завжди на високому рівні.

Автобус з Дьордем та Аттілою були з Угорщини, але це не допомогло нам перетнути кордон швидше-стояли 4 години. Водії спілкувались тільки угорською, але для нас, закарпатців, де проживає більш 10%, це не було великою проблемою. найбільш необхідні слова ми знали, тому нам було трохи легше.

Керівник туру, чарівний Андрій Шевчук дуже старався, але йому трохи не вистачає досвіду, з часом у нього все буде добре. Група була невелика-32 чоловік. тому всіх факультативів не було. В Будапешті та Відні ми були 2 роки тому, тому змінили в ці дні маршрут. В Будапешті сходили до аквапарку, а у Відні були в Пратері (це чудовий парк атракціонів). Декілька зупинок від Марії Терезії платц на метро U1або U2 до станції Пратерштерн. Ціна білету на метро 2Євро, для дітей безкоштовно. В Пратері принцип не такий як в Діснейленді - ви платите за ті атракціони, на яких катаєтесь. Ціна від 2 до 9 євро.

Екскурсії були дуже чудові. Венеція вразила всіх. Ми ходили вузькими вуличками, переходили через невеликі мостики, милувались краєвидами, катались на гондолах. Трохи дешевше виходть винаймати гондолу самим. Підходите і кажете ЧЕНТО за всіх. В гондолу вміщується до 6 персон, тому з кожного виходить 17 євро. В турі беруть 26, але з шампанським.

В Італії питна вода безкоштовна є в спеціальних фонтанчиках, екскурсоводи показують де саме. Ціни у WC від 100 форінтів (3,6 грн) в Угорщині, 0,5 євро в Австрії, 05-07 євро в Італії, до 1,5 євро в Венеції. Сувеніри найбільш дешеві були в Венеції в декількох магазинах від 1 євро, в решті міст 2-4 євро за магніт, піцца від 2,1 до 4 євро за шматок, морозиво від 4 євро. скидку СКОНТО не хотіли давати, навіть якщо берете більшу кількість.

Готелі були 4*. кормили більш-менш нормально. Найбільш були ситі в Угорщині готель Фламенко, найбільш голодними були в містечку Віллах - Австрія. Кордон додому перейшли за півгодини. Бажаємо всім приємних подорожей з АККОРДОМ!!!

Другие отзывы Марина

Голосов 19
Голосов 1
Голосов 1
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах