Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 04 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья

Це вже третя (і маю велику надію – не остання) моя подорож з Акорд-туром.

В котре переконуюсь – кращої країни ніж Україна не існує! І саме це з такою любов. ю доносив до наших сердець Сергій Копанський! Скільки історичних фактів, скільки легенд про рідний край, а які душевні музичні добірки! Додати до цього неймовірно красиву природу Закарпаття – і ви відчуєте те захоплення, яке на протязі усієї подорожі відчували ми!

Велика подяка працівникам Акорд туру за вдало підібраний маршрут – для людей, яким подобається активний відпочинок (незважаючи на вік!) – це саме те! Сподобалося в турі все до останньої хвилинки – кожен день це свято душі, кожна екскурсія – це придбане нове знання про рідний край!

Хочу зазначити – окрім відпочинку такі подорожі мають суто патріотичний характер: слухаючи розповіді про те, як на протязі століть відстоювалася земля наша від нападників відчуваєш велику гордість!

Окрема подяка водію Ігору – водій «від бога» - з таким водієм можна їхати світ за очі: довезе точно!)))

И на останок – таких гостинних господарів, таких смачних страв – я ніколи не забуду! Із кожної нової подорожі мій асортимент домашніх страв збільшується: з першої своєї подорожі я готую чанахи, з другої подорожі – банош, а з цієї подорожі готуватиму бограч, а ще млинці з маком та ягідною підливкою!

PS: про прозаїчне: готелі надавали саме той відпочинок, який потребувала трохи втомлена за активний день людина – затишні номери, гаряча вода, доброзичливе ставлення персоналу, а на ранок смачні сніданки!

Чекаємо з нетерпінням нових маршрутів і нових вражень!

Завжди з Акорд-туром – маленька родина Астахових із Запоріжжя!

Другие отзывы Елена

Голосов 3
Календарь 05.09.2011 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 0
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах