Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 11 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Прекрасная венецианка! Вена, Верона и Будапешт!

Привіт усім хто їздив з нами в тур на рейсі № 861.

Саме про тур напишу коротко оскільки вже в усіх попередніх відгуках можна прочитати деталі. Тур насправді дуже цікавий, особливо Венеція, але дуже важкий по переїздах, хоча кожен переносить переїзд по різному. Хочу ще ДУЖЕ подякувати нашій туристичній компанії "Бі Тревел" яка допомогла обрати для нас такий цікавий тур і особисто менеджеру Олічці:) оскільки це була наша перша подорож в Європу автобусом і в нас після неї залишились лише приємні спогади.

Хочу окремо подякувати нашому керівнику групи Тарасові, так були деякі нюанси де можливо не вистачало досвіду але Він завжди як потрібна була допомога Він допомагав, просто потрібно було нормально підійти і культурно спитати чи попросити. І окремо хочу сказати що терпіння в нього до нашої групи просто ангельське. ЛЮДИ майте елементарну повагу до інших туристів адже якщо ви запізнюєтесь то цілий автобус Вас дружно повинен чекати, а це все ВАШ час, і замість того щоб погуляти більше по місту всі чекають на одному місті.

Готелі дуже добрі, в Угорщині в нас в номері навіть міні кухня була, і Водії в нас були суперові, постійно нас веселили:)

Усім хто ще тільки поїдуть в цю подорож хочу сказати що Вона Вам точно сподобається і ще порадити взяти зі собою парасольку або дощовик оскільки Відень нас зустрів дощем і багато хто замерзли і промокли.

Усім щасливої дороги:)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах