Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 08 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Отпуск в Братиславе или Маркиз и француженка

Я хочу поділитися своїм враженням і захопленням від подорожі ми їздили в тур під назвою "Відрядження в Париж"8-15 09 2012 хочу подякувати компанії Аккорд - тур"водіям професіналам своєї справи, а також величезне спасибі нашому керівнику групи Б. Гізю за прекрасний тур, за чудову організацію, підтримку, за вміння дати потрібну пораду кожному туристу і приділити всім увагу (а це не так легко при кількості людей 48) за хороший настрій, позитив доброту і душевність ви в нас були як диригент оркестру, маестро своєї справи і всі овації у вашу честь і наше захоплення вашою майстерністю і віртуозністю, вміннями і знннями щиреі глибоке. Бажаємо вам процвітання і найшвидшого, успішного кар"єрного злету.

Щодня в нашої групи хороший настрій, море позитиву нові країни зачаровують, нові емоції поглинають наш тур був дуже цікавим, насиченим і яскравим. Кожна країна, місто залишили добрі, чарівні спогади першою нас зустріла Словакія-гостинна, привітна, квітуча манить зеленню лісів, красою гір і свіжістю та добротою людей - крааса, побаченя з Прагою - це казка на яву, це насолода прогулянки старовинними вуличками, загадування бажання на Карловому мості і традиційне пиво, Франція - це мрія, яка збулась, це розкіш, блиск, шарм, це смак кави і круасанів, це вміння неквапливо малими ковточками насолоджуватися життям, це оптимізм, енергія і любов з першого погляду. Екскурсії цікаві і захоплюючі - це розширення кругозоруі світосприйняття це - блиск величі Версалю, геніальні шедеври Лувру, які варто побачити хоча б раз в житті і сяяня Ейфелевої вежі, що причаровує і хочеться, щоб час зупинивсяі хочеться все з мелодіями, барвами в себе вібрати і звуки і кольори і аромати, бо це неповторно і прекрасно. І на сам кінець Австрія-Відень аристократичний, вишуканий з присмаком шоколаду і кави і з мелодіями Моцарта довершив весь ансамбель живописних, незабутніх країн Європи. Не вагайтеся їдьте, подорожуєте ви відчуєте смак життя, ви потрапите в нові пригоди і знайдете купу нових друзів, отримаєте море шалено позитивних емоцій і незабутніх вражень. Автобус комфортний, готелі також добротні не вагайтесь вирушайте на зустріч мрії!!! Дякую нашій групі, яка була веселою драйвовою, сонячною ви - найкращі!!!

Ми маємо велике бажання подорожувати, поповняти колекцію своїх вражень з компанією Аккорд - тур і нашим гуру - наставником Б. Гізьом!!!! Ура рейсу 831!!!!!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах