Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 08 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

Надзвичайно вдячна Аккорду за тур «Італія-країна натхнення». Тур дуже сильно сподобався, враження залишились щонайкращі, сподобалось все починаючи з автобуса і закінчуючи прекрасними архітектурними пам’ятками.

Тур дуже насичений та динамічний, все продумано до дрібниць. Гіди у кожному місті – освідченні, з досвідом – справжні професіонали. Разом з ними я відкрила для себе чимало шедеврів Будапешу (стародавні пам’ятники, площа Героїв, замок Вайдахуняд, вечірній Парламент вразив своєю чарівністю). Відень – місто в яке закохуєшся з першого погляду, вразив своєю величчю та розкішшю. Романтична Італія підкорила своєю неповторною історією, та надзвичайними пам’ятками епохи Відродження.

Особливу подяку хочу виразити керівнику нашої групи Маркіяну Мисіву за його професіоналізм, відповідальність, уважність та чудово організовану подорож. За час переїздів розповідав нам щось цікаве про країни, які ми збирались відвідати, розважав нас тематичними кінофільмами, як художніми, так і документальними, надавав повну інформацію по всім організаційним питанням.

Досвідчені водії пан Іван та пан Володимир зробили все щоб ми відчували себе комфортно і не переймались з того, що можемо десь не встигнути і щось не побачити. Завдяки їм, ми скрізь приїжджали вчасно, за графіком.

Одним словом, вражень та емоцій дуже багато і всі вони позитивні.

Наша подорож вдалася на всі 100%!!!

Дякую Аккорд!

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах