Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
3
фото
Поездка: 11 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А над Говерлой - облака!

Велика подяка матінки природі за ту можливість, яка нам випала під час нашої подорожі по туру "В Карпати за мечтой... Говерла". Щира подяка прекрасній Говерлі, яка дозволила піднятися на вершину і насолоджуватися всією пишністю Карпат, подяка річкам, та струмочкам які ділилися з нами своєю свіжістю й чистотою, водоспадів, які заряджали енергією, подяку полонині "Велика кобила" за мир і велич краси цієї місцевості, за те натхнення, яке довгий час залишається в серці і надихає нас ще більше любити свою батьківщину. Все це стало можливим завдяки людям, які створили цю захоплюючу подорож. Особлива подяка нашому гіду Сергію Копанскому, який надихав і захоплював в дивовижний світ Карпат, він най справжній професіонал, і цікава людина. Також велика подяка нашому водію - пану Андрію.

Дякую Акорд-туру, всім, хто причетний до створення цього туру та всім його учасникам за гарний відпочинок, позитивний настрій та заряд бадьорості, якого повинно вистачити до здійснення наступний мрій! (обов'язково с паном Сергієм!)

|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах