Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
2
фото
Поездка: 20 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Успешная Вена! + Зальцбург!

Привіт усім хто їздив у тур 20.09.2012 р., а також тим хто планує їхати у цей тур!

Приєднююсь до попередніх позитивних відгуків на адресу керівника групи Яни та екскурсоводів. Особливо хотів би відмітити Анатолія у Будапешті. Сам тур сплановано дуже добре, єдине, що хотілося б побажати – це збільшити час перебування у Відні, так як це місто вразило найбільше і 5 годин перебування в ньому трохи замало. Щодо факультативних екскурсій, то на першу екскурсію ми не пішли і не пожаліли, оскільки сам замок побачили під час оглядової екскурсії, а тому відведених півтори години на екскурсію вирішили потратити на знайомство з містом і здійснення покупок. За покупками ходили в торговий центр________ (назву писати не буду, щоб не врахували за рекламу). Там є 270 магазинів, при чому ціни на одяг в деяких з них приблизно такі ж як і в Україні, а то і нижчі, хоча якість товарів значно краща.

На рахунок термального парку то у теплі пори роки іти туди обов’язково! (все рівно краще ніж три години сидіти і чекати в автобусі). У холодні пори року краще піти у сауну, так як термальні води знаходяться під відкритим небом.

На екскурсію у Сантедре не їздив, тому нічого сказати не можу, а от поплавати на кораблику варто.

Щодо відвідання угорського ресторану, то було не погано, але як на мене - на

30 € не тянуло.

Поїздку у Відень рекомендую однозначно, хоча як уже зазначав 5 годин трохи замало для такого величного міста, тому думаю, що добре було б якби Акорд-тур дещо змінив цей тур і зробив відвідання Відня обов’язковим для усієї групи і виїзд на Україну в 21.00 уже не з Будапешту, а з Відня.

Щодо екскурсії у скарбницю Габсбургів у Відні, то сам не ходив, але ті хто пішли були дуже задоволені та вражені, хоча вільного часу на знайомство з містом у них майже зовсім не було.

Загалом Тур дуже сподобався, рекомендую!!!
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах