Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 06 октября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Шесть прекрасных мгновений Краков, Прага, Вена + Будапешт и Егер

Доброго дня!

11 жовтня 2012 року повернулись з туру. Сказати, що залишились задоволені від подорожі - нічого не сказати. Це просто фантастична подорож, що ще раз підтверджує той факт, що Акорд тур справді вміє організувати свято для всіх бажаючих. (це моя 5 подорож з Акордом).

В першу чергу хочу подякувати Тетяні Іванусі - керівнику нашої групи, яка доклала максимум зусиль щоб ми забули про все і змогли насолодитись атмосферою краси, величі і чарівності Дрездена, Праги, Карлових Вар. Тетяна справді професіонал, фахівець своєї справи, людина, позитив якої просто зачаровує.

Не можу не подякувати водім Ярославу та Юрію, які наш переїзд зробили максимально комфортним, навіть нічний переїзд з Праги до Львова пролетів для нас непомітно.

Готелі, в яких ми зупинялиь цілком відповідають своїм 3*, сніданки також не залишать голодними навіть вибагливих туристів.

Але ніщо не зрівняється з тією красою, яку нам вдалось спостерігати в містах нашого перебування. До речі, відвідала Прагу уже вруге, з кожним разом це місто відкривається для мене з кращої сторони. Незабутні враження залишились від подорожі Влтавою, екскурсії пивними дорогами Праги....

І, звичайно, ж Дрезден - це справді місто величі з його неперевершеними архітектурними ансамлями та колекціями живопису. Перебуваючи в Дрездені обовязково потрібно відвідати картинну галерею та музей скарбів, які вражають своїми експозиціями. Не дивлячись на те, що ми не відвідали Мейсен - фарфорове містечко, спогади про Дрезден найприємніші.

Про Карлові Вари нічого не скажу, це місто потрібно відвідати хоча б один раз у житті.

Зрештою, якщо Ви вагаєтесь чи їхати - повірте ВАРТО. Це подорож, яка залишить приємні та незабутні спогади.

Ще раз дякую. Акорду за чудовий тур та приємні моменти. Сподіваюсь подорожуватиму з Вами і надалі.

Другие отзывы Ірина

Календарь 01.07.2012 - отзыв на тур Музыка прибоя
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах