Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 09 октября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Прекрасная венецианка! Вена, Верона и Будапешт!

Всім привіт, рейсу 119!

Щиро вдячна Аккорд Тур за мандрівку – вона була ПОМПЕЗНА!!! і надалі буду їздити з АккордТуром в мандри))

Погоджуюсь з усіма, що дуже цікавий маршрут, дуже насичена програма і кругом мало часу, але туристам завжди мало часу))) може і добре що мало, бо як би ми виснажились за 10 днів!?

Хочу поділитись враженнями: і так по порядку:

Відень – це щось неперевершена, обов’язково його потрібно побачити, що вдень, що ввечері при освітленні. На жаль потрібно обирати, чи їхати по факультативних екскурсіях, чи просто насолоджуватись красою та грацією Відня. Вечірня факультативна поїздка була неперевершена. Особлива подяка гіду Маріні.

Трошки складний нічний переїзд з Відня до Падуї в автобусі. Коли всі опустили спинки, то не вистачало місця ногам, то ж більшість ставили на прохід.

Падуя – для мене було відкриття таке містечко, бо в інтернеті майже нічого не знайшла про нього. У Верону не поїхали, насолоджувались красотою Падуї. Особлива подяка гіду Алексанру.

Якщо можна, то було б чудово, щоб не потрібно було обирати між Падуєю і Вероною, і взагалі трошки посунути переїзди чи поселення в готелі, наприклад щоб після нічного переїзду ми могли відпочити 2-3 години в готелі, а потім далі в путь, адже на сайті пишеться, що тур триває 6 днів, а в реальності закордоном ми 5 з якого перший день ми в дорозі зі Львову до першого готелю і через прикордонників не завжди є якась екскурсія, а шостий – це подарунок від фірми – екскурсія по Львову.

Венеція – не можу підібрати вірні слова, щоб не образити це місто. Дуже добре, що спочатку була обзорна екскурсія ввечері: майже не було людей і гід Олена змогла нам багато чого розповісти, показати і ми при цьому не заблукали і не розгубились. Особлива їй за це вдячність.

Будапешт – чудове місто, я б сказала, що "архітектурний музей споруд", теж дуже сподобалось, але хотілося б, щоб краще його показували на початку туру з Віднем, оскільки після Венеції уже якось не так сприймалась вся краса та велич Буди та Пешту, адже думки всі іще в Венеції... хоч вечірній кораблик повернув всі думки на Будапешт))

Львів – чудова 2 годинна екскурсія (багато дізналась нового, хоча неоднократно до цього гуляла по ньому), особлива подяка екскурсоводу Сергію.

Ми брали всі вечірні факультативні екскурсії і хочеться подякувати особливо за них.

Хочеться виразити подяку гіду, який нас супроводжував кругом Роману Хрістіну – з його допомогою наша група вигляділа групою, а не натовпом, який не знав коли і куди іти і що робити, також ми кругом встигали і часто були першими, в готелях організував дуже швидке заселення (все-таки 48 чоловік), і просто чудова людина.

Також окрема подяка водіям автобусу пану Василю та пану Євгену – водії вищого розряду, що тут і говорити, адже це дуже важливо при автобусному турі.

Дякую Бобрулько Наталії Григорівні (Київ) – менеджеру, яка організовувала поїздку, бездоганно знає свою роботу, ввічлива, уважна.

Відносно готелів – то хотілось би щоб на сніданки давали якісь гарячі бульйони, супи чи щось цього роду. І невелике зауваження готелю в Угорщині (забулась, як він називається, де була остання ночівля по туру) – щоб провітрювали кімнати до нашого поселення, а то в кімнаті дуже було чути пральним порошком та ін. миючими засобами.

Мої побажання: розумію, що це не входить у програму, але б хотілось, щоб при переїзді зі Львову до кордону по мірі можливості на відрізку Стрий – Ужгород гіди розповідали хоч трошки щось про Карпати і місця які ми проїжджаємо.

Поради, які вичитала у відгуках і які мені допомогли: краще взяти свій фен (в готелях були, але не всі гарно сушили) – хоча дивіться самі, якщо мнеться одяг – то праска не завадить, завжди мати в запасі бутерброди і як хтось написав, то чи з України чи у Відні, Падуї закпитись, бо у Венеції це буде дещо проблемно, особливо коли вечором приїжджаєте відразу з Падуї в Венецію, майже все закрито і часу дуже мало, щоб посидіти навіть в тих кафе, які іще відкриті. То ж купіть 1-2 маленьких кусочки у вакуумній упаковці м’яса чи сирокопченої ковбаси – воно не так швидко псується.

p. s. залишаю адресу своєї ел. скриньки anya_matviychuk@mail. ru, також є в усіх соц. мережах як Аня Матвійчук, можливо комусь потрібно буде скинути фото, чи відео, а також буду рада спілкуванню просто так і подальшої мандрівки з вами. Як будете в Києві – дзвоніть, буду рада зустрічі (0671348414).

Другие отзывы ann

Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах