Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 23 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Путешествие сквозь времена! Италия+Греция

Вітаю всіх туристів, які їздили 166 рейсом, а також хочу поділитися з тими, хто ще поїде в поїздку по античному світу.

Зразу хочу зазначити, що висловлюю лише СВОЮ ВЛАСНУ думку щодо екскурсії.

1. Головний успіх вдалої поїздки - наш керівник групи Тарас Шпек і два чудових водія (ні поломок, ні довгих блукань і фантастична маневреність по вузеньких провулках). Тарас - справжній профі, всім рекомендую, кожна країна, яку ми проїхали за два тижні, була нам представлена детально як адміністративна, політична та соціальна одиниця, всі розповіді були цікаві, крім того, тематична підбірка ДВД і музики приємно вразила.

Що не сподобалося: анкети, що їх розробив Акорд-Тур: якось неправильно виводиться оцінка керівника - середня. Тобто, якщо фірма забронювала поганий готель або місцевого гіда, винуватий, що, Тарас??? Пропоную переглянути анкету, також в ній не було внесено екскурсію по Метеорах, а вона - одна з кращих.

2. Готелі і сніданки: в основному пристойні, навіть були 4*, в Італії дещо скромний сніданок, найбільше сподобалися готелі в Альпах (Австрія) та в Ніші. Але головне, для чого вони призначені - відіспатися після активного дня - задача виконана. В Греції встигли ще й покупатися в морі, так як готель - перша смуга.

3. Місцеві гіди - екскурсоводи: приємно вразили гіди у Відні, Венеції, Олімпія та Пелопонес. Професійні, багато і цікаво розказують, відповідають на різні запитання цікавих туристів, володіють інформацією. Особливий респект - Івану із Неаполя. Нічого не показав, мало що зрозуміли з розповіді, найгірша російська з усіх гідів, але який заряд гумору і енергії ми отримали, просто море позитиву. І це компенсувало всі його недоліки. Найгірший гід - Рим та Метеори. Ватикан і Рим - просто якось нецікаво розповідала, можливо, дуже багато інформації, але гід в Метеори - це щось незбагненне. Вона працює в основному з паломниками з Росії, тому і підхід у неї відповідний. По - перше, дуже нецікаво розказувала, купа імен монахів, святих, іноків, схимників, спродвижників і ще когось, воно все не запамятовується, по - друге, саме вона показала мені (а я була в такій поїздці перший раз), що всі місця відвідин - проплачені. Ми проїхали кілька іконних лавок і заїхали в ту, яку вона вказала, де трішки розказали про створення ікон і дали вільний час з явним наміром розкрутити туристів на покупки. Я витратила 40Є на дві манісінькі автомобільні ладанки і дві іконки на пів - долоні. Знаю, що інші одногрупники витратили так само або й біільше. І яке ж було наше неприємне здивування, коли біля монастирів такі ж іконки коштували в 4 рази менше! А на зворотному шляху біля печери Параскеви - так взагалі по 2-3 іконки за 1є продавали. Метеори - одна з останніх екскурсій по маршруту, тому люди витратили майже останні гроші. Особисто для мене це був неприємний епізод. Якщо я в подальшому буду їздити в тури, ніколи не повірю місцевому гіду.

По містах - в наступному вікні

Другие отзывы luda

Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах