Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
5
фото
Поездка: 11 октября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Сьогодні вранці повернулась із захопливої подорожі, насиченої та цікавої.

Перш за все варто зазначити, що автобус не дивлячись на всі мої перестороги, виявився дуже комфортним, комфорт при переїздах був на найвищому рівні, необхідність три години знаходитись в кріслі не втомлювала, крісла дуже зручні. (Фото 1).

Група туристів зібралась досьть різнобарвна, тому, вважаю за необхідне зазначити, професійний підхід, повага та терпіння Ярослава Гнатюка мене особисто постійно вражала! ЯРОСЛАВ - ВИ МОЛОДЕЦЬ, ТАК ТРИМАТИ!!!!!!

Водії виявились неменшими професіоналами у справі перевезення туристів - обережні, пунктуальні, з почуттям гумору, ввісливі та завжди готові на допомогу (у мене спочатку крісло не відкидалось, однак, відразу після прохання поглянути на проблему і водії і супроводжуючий сповістили про вирішення проблеми)))))).

У справі екскурсовода як і всі дуже хочу відсначити Анатолія - розумного, креативного, веселого, активного, розуміючого, можна продовжувати і далі, однак список буде дуже великим)))) Анатолій супроводжував нас на факультативній екскурсії по Будапешту (Фото 7), поїздці в Сентендре (музей марципанів (Фото 9)), а також відпочинку на кораблику (Фото 10). Особисто я шкодую що незібралось людей для екскурсії в парламент (Фото 8).

На третій день подорожі нашим екскурсоводом була Ірина, також дуже розумна дівчина яка дуже любить Відень, однак, група трішки не встигала за нею і більшість екскурсії ми не чули, а бігали доганяючи Ірину (Фото 11).

Досить цікава екскурсія була у скарбниці - цінності, дорогоцінне каміння, мантії, відразу подумки починаеш це приміряти на себе))))))))

З приводу готелів. В нашій подорожі заплановано два готелі - Атлантик та Лідо.

В Будапешті ми поселились в Атлантик. Так як ми подорожували втрьох, я, мій СУПер дРУГ та його сестра, нас поселили в тримісний номер 617. (Фото 2) Кімната виявилась чистою та красивою, нічого лишнього, все саме необхідне. Не дивлячись на те, що готель розташовано в циганському кварталі (Фото 6) ми залишились дуже задоволені. А ось інший готель - гидкий та брудний. В готелі Лідо нас поселили в 4-х місний номер, складався він із двох кімнат та санітарної кімнати (ванна) (Фото 3). Перш за все в очі кинулись брудні стільці (дужу брудні!!!!), а вже потім, коли ми поглянули у ванну - не мита, брудна підлога, серйозний грибок в душовій, не міцно встановлена сантехніка та двері без ручки з боку ванної, тобто ми один одного відкривали. Наш номер був 317.

І ось 4-й день - купальні Мішкольц-Тапольце (Фото 4). Це неймовірно класно, краще себе я ще не відчувала (Фото 5). Мої емоції з приводу відвідин купалень неможливо описати - це не піддається опису!!!! Мені дуже шкода учасників туру які не пішли в купальні - ви дуже багато втратили ДУЖЕ!!!!!!

Отже, мій висновок - в цей тур варто їхати - ВАРТО - обовязково необхідно відвідати... ВСЕ! Тур настільки продуманий та насичений, що всі місця які ми відвідали розкривали для нас країни з певного ракурсу та покузували явої найкращі "боки"))).

|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах