Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
7
фото
Поездка: 29 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Желаемая Греция

Калімера! Рейс 663

Подорожувала з Акордом вдруге. Йще раз переконалась у високій якості роботи компанії. Гід Оксана та водії Степан та Анатолій - вдячна Вам за ваш професіоналізм та Ваш підхід до врегулювання будь-яких ситуацій)

Сам по собі тур залишив величезний вантаж емоцій та приємні враження від Греції і грецької гостинності.

Загалом проїхали приблизно 4650 км, 2 нічні переїзди, перетнули 16 кордонів. За рахунок величезної кількості емоцій втома від дороги не відчувалась.

Белград, Св. Метеори, Острова (Гідра, Порос, Егіна), Фесалоніки, Олімп - прекрасні місця, залюбки повернуся туди йще йще йще.

Св. Метеора - неймовірно прекрасний комплекс монастирів Греції. Відвідували 2 монастирі: чоловічий монастир Варлаама та жіночий монастир Варвари. Чесно кажучи, після першого нічного переїзду, пішохідна екскурсія по таким високим горам думала не обійдеться без втоми та знесилення, однак за рахунок тієї святої атмосфери та особливої енергетики яка панує там скрізь, про втому навіть і думати не було часу.

Афіни - двояке місто. Екскурсія в Акрополь, на мою думку, була короткою, ніби там і не була. Афінами прониклась тільки тоді коли взяла карту і пішла мандрувати її вуличками, було відчуття ніби мене перенесли в якість нетри. Моя порада - не відходьте далеко від центральних вулиць особливо по вечорам і загалом не мандруйте одні. Однак вигляд на нічний Акрополь з площі Монастіракі показав Афіни з гарнішої сторони. Також варто відзначити як одну з найбільш запам'ятовуваних моментів - це зміна караулу біля будівлі парламенту міста.

Раджу також не пошкодувати кошти на екскурсію між 3-ма островами. Виїзд з Афін до парому об 8-й ранку, повернулись об 8-й вечора (Якщо у Вас морська хвороба, раджу добре подути перед вибором цієї екскурсії, томущо дуже багато часу займає саме перехід від суші до суші)). Перебування на острові Гідра - 1,5 години, Порос - 40 хв, Егіна - приблизно 2 год. Так як інфраструктура на островах не є добре розвинутою, тому великий акцент робиться саме на туризмі, тому всі греки дуже привітні, приділяють особливу увагу туристам. Егейське море - досить спокійне, але дуууже солоне, має приблизно 42% солоності. Можливіть покупатися у була на о. Гідрі і о. Егіні. На о. Порос за 40 хв встигли тільки пройтись по їхній набережній.

Також хочу відзначити таку подію як підйом на гору Олімп, до місця жертввоприношення Зевсу. Так як екскурсія туди відбувалась загалом вперше, можу відгукнутись тільки позитивно. Захоплюючі пейзажі, які розгортались з усіх сторін: прекрасний вид на Фесалонікі, на море, на Олімп, ну і звісно сам процес жертвоприношення Зевсу - одні з найприємніших спогадів, які залишила по собі Греція.

Особливу подяку хочу висловити екскурсоводу Петросу за його душевний підхід до своєї роботи, екскурсії з його участю були дійсно найкращими.

Розчарувала Греція мене тільки в одному плані - де морепродукти!!? Чи ми їздили там де їх немає, чи їх дійсно там немає... Коштувала лише один раз рибу на фуршеті пообіді на паромі. Думала, так як Греція омивається майже з усіх сторін морями, то і морепродуктів буде величезна кількість, нажаль ні. Так і не спробувала ні грецьких кальмарів, ні грецьких креветок. Проте грецьких оливок та вина було безліч =)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах