Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 25 октября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2012
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Доброго дня наші нові друзі, а саме рейс №831! Хочеться поділитися враженнями від подорожі, оскільки багато людей обирають відпочинок саме від вражень людей! Перш за все подякуємо Аккорду за дійсно "мрії в подарунок". Угорщина це дійсно дуже красива країна а Будапешт неймовірно величне та історичне місто. Раджу здійснити подорож на кораблику по нічному Будапешту - неймовірна краса. А ще можна самому погуляти по місту, дуже легко розібратися по карті, немає ніяких проблем навіть з метро, проте важливо є те, щоб керівник групи орієнтувався в Будапешті, та міг доступно пояснити як пройти чи проїхати в те чи інше місце. Оскільки керівником нашої групи була Олена Постой, яка була не зовсім компетентна в даних питаннях, то прийшлося самим орієнтуватися на місці, зверніть увагу, або людина не хоче працювати, або вона не на своєму місці, оскільки необхідно прислуховуватися до побажань людей! Проте люди в Будапешті на вулиці намагалися допомогти заблукавшим туристам. На противагу ще одній групі, де керівником був Олексій - вони змогли побувати в тих місцях, про які ми дізналися вже з інтренету. Також хто буде подорожувати самостійно, раджу купити один квиток на цілий день (він є одним на всі види транспорту). Дуже сподобалися купальні в Мішкольц-Тапольце, проте за 2 години теоретично а практично 1 година, (а вартість в принципі такої екскурсії 8 євро за цілий день) оскільки поки передінешся, розберешся що і де, а потім назад треба передягнутися, висохнути, на такі дрібниці йде дуже багато часу. Так що Аккорд, зверніть увагу, що людям необхідно трохи більше часу, хоча б на годинку!

Ще хочу сказати, що приїхавши на Україну, ми побачили різницю в курсі валюти в 2 рази. 1гривня =39,99форінтів, а в Будапешті 1 гривня - 21 форінт. якшо будете мати можливість міняйте гроші в Україні.

Дякую всім за чудовий настрій в даній пригоді, водіям-Володимирам зі Львова, нашим друзям з Дніпропетровська - Светі та Вані, Светі та Людмилі, а також з Одесси-Ані та Ігору, Кам"янець-Подільський - Наташі та Петру, Юрец-Тернопіль І всім-всім... хто ще не забув нас... Київ, Львів, Волинь..... і вся Україна!!!!

|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах