Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 14 октября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Венгерский секрет!  Будапешт, Вена и Краков

Якби я могла замість звичайних слів викласти тут всі свої відчуття від цієї мандрівки - впевнена, ви б далі навіть не читали... Ви б відразу зібралися у цю дивовижну подорож! Якщо ви ще вагаєтесь їхати чи ні... Раджу навіть не замислюватися! Будапешт, Братислава та Відень (Боже, мій Відень....) варті того, щоб кинути все і вирушити на побачення... Іншими словами я просто не можу це описати.

І поки ви збираєте речі у подорож, дозволю собі дати вам корисні поради. Всі додаткові екскурсії чудові, але не варто намагатися захватити все. Повірте, все буде ДУЖЕ швидко, в скаженому ритмі... Сміливо беріть в готелі карту, задайте питання гіду або персоналу на ресепшені і гуляйте самостійно по місту! Мінімальної англійської, трохи російської і мови жестів вам вистачить, щоб не заблукати, проїхатися на транспорті, смачно поїсти і, головне, побачити найвидатніші місця будь-якого міста! Ми прогавили Будапешт (із пісні слів не викинути - це так), бо почали смикатися по всім факультативним екскурсіям, дуже злякалися мовного бар, єру, боялися загубитися... Але вже у Братиславі трохи прийшли до тями і спробували самостійно гуляти. Поки доїхали до Відня, остаточно вирішили побачити місто на власні очі: -)))) Оглядової екскурсії вистачає на те, щоб трохи зорієнтуватися. Не маю жодної претензії до всіх гідів, які траплялися нам під час подорожі, - всі були професіоналами (Галина в Братиславі і Олена в Будапешті - ви безумовно кращі з найкращих!!!!!!!!!!!!), але то особливий смак, коли ти сам блукаєш містом... Відень... Як передати словами, який ти... Які твої вулички, кав, ярні, магазинчики, трамвайчики... Коли в мене питають: "Ну як там? ", я навіть не можу відповісти... Як? Для мене особливо! Музика Моцарта (хоча б "Музика янголів"), кайзер меланж (віденська кава) в великій чашці, і шматочок фантастичного "Захера", бруківка, коні та карети, дивовижні палаци, дуже привітні люди і співуча (як це не дивно: -)))) німецька мова... Так для мене! Для моєї маленької донечки, звичайно, це ще казковий віденський зоопарк (прочитайте у попередніх відгуках інформацію про нього, не хочу повторятися), а ще можливість відчути себе принцесою під час екскурсії палацами Відня, це осіння казка парку палацу Шенбрунн з ручними білками та качечками, а ще крамнички з милими іграшками: все таке пухнате і кумедне... Для когось Відень - це торгівельна вуличка в самому серці Відня і можливість шопінгу. Для когось дуже закоханого серед нашої групи Відень - це прогулянка кіньми і тисячі поцілунків... Ось такий він, Відень...

Розумію, що мандрівники вимагають детальної інформації, яка б згодилася їм під час подорожі: де? почім? куди? як? Повірте, на кожне запитання можна отримати вичерпану інформацію у вашого керівника групи. Як і обіцяла, пишу від щирого серця. Наш Тарас Кендзьор був неперевершеним у будь-якій ситуації! Тарас, дякуємо тобі за все! ТИ КРАЩИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Молодець! Завдяки твоїм старанням ми мандрували з комфортом! Користуючись нагодою, хочу передати привіт від "галерки". Сподіваюсь, що і тобі було з нами весело: -)))))

Підсумовуючи, хотіла б звернути увагу на головне. В житті не буває все гладко, завжди трапляються якісь перепони, проблемки і нештатні ситуації... Можна звертати на них увагу, сердитися, кричати і, навіть, ридати. А можна відчувати задоволення від кожної миті поїздки! Раджу всім настроїтися позитивно і вирушити у мандрівку!!!!!!!!!!!!!!

Знаю точно, що вам сподобається! Бо "Аккорд" - то справжні професіонали! Готелі були 4* (Оля, ваш відділ МОЛОДЦІ!), водії класні (Ігор та Андрій!!!!!!!!!!!!!!), керівник групи СУПЕР (Тарас, зверни увагу, як я про тебе пишу: -))), гіди - справжні фанати своєї справи.

Знаю, що ще не раз поїдемо до Європи! Звичайно, з "Аккордом", бо нам дійсно СПОДОБАЛОСЯ!

На останок привіт Черкасам, Миколаїву та Маріуполю! Звичайно, Олечці з Каховки! А взагалі, всій нашій групі, яка 14 жовтня вирушила у чудовий тур Європою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Другие отзывы Ksana

Голосов 13
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах