Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 30 ноября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Декабрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Happy days или 5 столиць!!!...Берлин, Прага, Вена, Будапешт и Варшава...

Дуже сподобались европейські столиці, в Берліні було достатньо часу на прогулянку - цілий день! Але! Ескскурсовод попалась не відповідальна, загубила пів групи, всі галопом просто бігли і доганяли. Розповідала мало інформації і вела себе не компетентно! Далі відвідала музей Пергамон, в якому теж екскурсію вела Світлана після склянки глінтвейну. Сам музей дуже сподобався, великі зали з різними історіями древніх розкопаних міст, хотілось якнайбільше почути про експонати, але на жаль все закінчилось через 1,5 години. До речі квиток коштує 10 євро. Потім поселення в готель Барановський, гарні чисті номери, смачний сніданок та привітні офіціанти справили на мене приємне враження. На другий день в Варшаві ми побували на екскурсії в Старому Місті, але на жаль 3 години на все про все. Цікава історія міста, все прикрашено різдвяною ілюмінацією, в повітрі стоїть запах загадковості та аутентичності, на площі ринок розташувався святковий різдвяний ярмарок. Все це доповнила цікавими розповідями екскурсовод Ірена, дуже цікава жінка з обширними знаннями історії і історичних подій, за що їй велика ПОДЯКА!

Як на мене, дуже тяжкий автобусний переїзд, боліло все, майже не спала. Організатор групи молодий перспективний хлопець загалом вів себе добре. Але! Якщо б хтось загубився в місті ніхто б його не шукав, як на мене це повна безвідповідальність. Потім, організатор групи повинен знати місця де можна поїсти, сходити в WC, піти в супермаркет і т. д. Крім того повинен знати хоч одну мову: або німецьку або польську, для того щоб хоч туристу підказати як звертатись або щось знайти. Далі, фільми які показували, саме я всі переглядала, моя сусідка взагалі їх не сприйняла. Вважаю що потрібно кардинально міняти колекцію, і мати про запас кілька різних жанрів для різної публіки. Далі щодо коштів, обмінювати приходилось постійно: гривні - євро, євро - злоті, євро-гривні. Простіше якшо знаєш мову, якщо ні - важко правильно пояснити що тобі саме потрібно. Майте на увазі, мілкі монети ні в нас, ні за кордоном не розмінюють, бажано ними скористатись. Дуже зручно, мені було розраховуватись платіжною і депозитною карткою, без пошуків обмінника, рекомендую.

Взагалом Європа - класс! А щодо організації по 5 бальній шкалі - трійка...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах