Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 30 декабря 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Рейс №969

Доброго дня! Спішу поділитись своїми приємними емоціями від туру. Почнемо з початку:

-перший хто нас зустрів це був звичайно наш керівник групи Ярослав Лукаш, приємний молодий хлопець з відмінним почуттям гумору)) який відповідав на всі запитання (подекуди навіть дурноваті запитання і прохання))) чітко все пояснював і виконував свою роботу! Дивувавалась його спокійності і витримці!! Молодець!!! Величезне йому Дякую!!!

-наступне це водії МОЛОДЦІ!!! Видно що знавці своєї справи! Хотілось би їм сказати окреме дякую так як в мене впала батарея від телефону далеко під кріслом, яку було дуже важко дістати, і вони мені в цьому допомогли! Ще раз дякую!

-далі це готель Park in by Radisson він був реально класним, сучасним і кольоровим)) в ньому було дуже затишно і були всі умови для відпочинку!

-наступне це міста Будапешт і Відень ну що тут можна написати ці емоції не опишеш словами це потрібно бачити і відчути атмосферу кожного міста, було дуже класно весело і новорічно!

Єдиний мінус це те що під час свят всі магазини торгові центри були закриті! Добре що хоч сувенірні крамнички працювали і це теж порадувало. Наш гід у Відні розповідала цікаво було приємно її слухати!

-єдиний мінус який був і який не відноситься до компанії це деякі туристи які залишили після себе сміття в автобусі, оскільки я виходила остання я це побачила, повірте це дуже не гарно виглядало тим більше для людей які повернулись з Європи!!!!!!

В загальному все було дуже класно легко чітко і організовано! Велике дякую компанії Аккорд-тур за приємні враження і хорошу роботу професіоналів!!! Бажаю надалі рухатись в такому ж напрямку і хороших вам туристів!
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах