Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 28 декабря 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

Компанія друзів зі Львова хочуть висловити слова подяки тур-оператору "Аккорд-тур", водіям рейсу № 141 (новорічний тур), а також нашому гіду Гуржію Михайлові. Наш відпочинок вдався на всі 100%. Хочемо відзначити дуже добру організацію туру. Наша група об"єднувала людей з різних куточків України, але атмосфера була дуже теплою, ніхто не затримувався, все проходило по графіку, люди були ввічливими, інтелігентними. Водії - надзвичайні професіонали, виважені, культурні. Чистота в автобусі.

Особлива подяка нашому гіду - Михайлу, який дуже дбав за людей, переживав, щоб ніхто не загубився, по кілька разів нас всіх перераховував. Кожному туристу у новому місті роздавав карти, на яких були відмічені місця зустрічей після вільного часу. Пояснював всім, як і чим можна добратися до різних пам"яток архітектури, а звідти до готелів, в яких ми зупинялися. Михайло навіть радив, де краще обмінювати гроші і як слід себе вести у різних країнах. Застерігав нас та дуже переживав за свою групу. У факультативній поїздці до Риму ми мали можливість порівняти організаторські здібності нашого гіда Михайла, а також гідів інших груп, які долучилися до нас в цій поїздці (це Павло та Ольга). Мусимо визнати, що порівняно з ними Михайло - справжній професіонал (це признала вся група) і ми задоволені, що саме він, а не інші координував нашу групу. І хоч Михайло достатньо молодий, але зумів керувати всією групою і всі його слухалися безапеляційно. Тому молодим слід давати дорогу вперед.

Також немало важливе, що туроператор "Аккорд-тур" на Новий рік всім туристам нашої групи роздали безкоштовні телефонні картки, по яких ми могли спілкуватися не лише між собою, але і телефонувати до родичів та друзів на Україну.

Хочемо відзначити ще рівень готелів, в яких ми зупинялися. За виключенням одного готелю "Спорт" в Постойні (це швидше був хостел, в якому всі наші туристи не могли спати через страшний холод у номерах), всі готелі були дуже добрі, комфортні, теплі. Ми відчували себе, як вдома. Сніданки були смачними, особливо жарений бекон в Італії.

Тому всім радимо їхати у поїздку лише з "Аккордом". Не пожалкуєте.
Реклама
Отзывы о других турах