Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 21 января 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Неделька снежного драйва

Я та мої подруги з Кривого Рогу дуже вдячні компанії Аккорд-тур за можливість організовано відпочити у зимових Карпатах.

Дякуємо нашим гідам, пані Галині та пану Сергію, за їх професіоналізм та чудову атмосферу, створену у туристичній групі. Хоч ми жодного разу раніше не стояли на лижах, кожен день для нас був цікавим та успішним, що не день - відкриття! Дякуємо нашому водію, пану Ігорю, за майстерність на дорозі та ненав'язливу турботу!

Додому ми привезли масу вражень, тисячі фотографій, приємні спогади та гуцульский настрій. Особлива подяка за екскурсії-факультативи: купання взимку у водоспаді - це феєрія відчуттів, а танці у "Гуцульщині" - бальзам для української душі!!!

Шановні туристи, якщо ви жодного разу не були взимку у горах, жодного разу не стояли на лижах або сноуборді, то тур "Тиждень сніжного драйву" - саме для вас (не кажучи вже про майстрів-професіоналів, для яких можливостей ще більше)!

Ми не прощаємося, а кажемо - до нових зустрічей!

|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах