Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 06 марта 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Март 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Романтическое свидание! Вена и Будапешт!

Був у цій СПОшці 06.03.13-10.03.13. В Угорщині бував багато раз, а в тур поїхав, так як мені він підходив на концерт улюбленої групи "АВВА". З Аккордом це вже 6 поїздка і можу на рівні експерта дати оцінку.

1. При перетині угорського кордону, якщо у вас віза видана іншою країною, будьте готові предьявити митникам підстави отримання візи (запрошення, контракт) абсурд звичайно, але модяри ось такі "повернуті".

2. Екскурсія у Відень однозначно лишня - ні Будапешт толком не побачиш, ні Відень. Краше б її замінити екскурсом на Балатон Кестхей-Хевіз-Тихань.

3. Третій день взагалі в рознос. 3 екскурсії на вибір: Секешфехервар, Парламент, Тропіканій. Як правило збираються люди на третю, бо там є торговий центр Кампона, а відвідування ТЦ не передбачено.

4. Аквапарк в Дебрецені теж не в тему. Краще замінити на Егер чи Токай.

5. Готель "ATLANTIС" знаходиться в 2 трамвайних зупинках від ст. метро Блаха Луїза. Бомжацький район, де збираються аборигени, негри, цигани і влаштовують сварки, бійки з побиттям морд і пляшок... Ввечері самому ходити так... з адреналінчиком. Сама споруда готелю 7 поверхова, але упс! І двері і вікна виходять в середину, на кшлат американських тюрем, з різницею, що внизу ресторан. Номера чисті, комплектація стандартна: ТВ, холодильник, кондиціонер - все працює, ну і вічна проблема всіх готелей - поломаний тримач в душі, який, я маючи інструмент полагодити не зміг.

Другие отзывы HotBird

Голосов 3
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
27 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах